10 Eylül günlük burçlar 10 Eylül burç yorumları 2010 10 Eylül burç yorumları

10 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

Perşembe, 09 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.


10 Eylül 2010 cuma günü Günlük burç yorumlarına bir göz atalım.

10 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları aşağıda sıralı olarak verilmektedir.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Koç
Sevgili Koç, Ay’ın kariyer evinizdeki etkisi bugün de dikkatinizi işlere ve sorumluluklara odaklamanıza neden oluyor. Öğleye kadar işleriniz akıcılıkla ilerleyebilir ve moralinizi düzeltebilir. Venüs’ün hoş etkisi iş ortamınızı güzelleştiriyor ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkinizi de uyumlu bir hale getiriyor.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Boğa
Sevgili Boğa, akşam üzeri etkili olan Ay-Uranüs uyumu düşüncelerinizde sınırları kaldırmanıza ve ufkunuzu geleceğe yöneltmenize yardımcı olacak. Büyük düşünebilir ve büyük planlar yapabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızın arasına sevgilinizle çıkacağınız uzak bir seyahati de ilave edebilirsiniz.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları İkizler

Sevgili İkizler, Ay’ın bugün sekizinci evinizdeki konumu başkalarının duygularına karşı daha duyarlı olmanızı sağlıyor. Anne-babanızla ilişkinizde sorunları çözebilirsiniz. Onların desteği size güven duygusu ve rahatlık getirecek. Akşam üzeri maddi konularda tutarsızlıklar olabilir. Maddi konularda başınıza buyruk davranmak istiyor ve tepkiyle karşılaşınca da bozuluyorsunuz.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Yengeç
Sevgili Yengeç, öğlene kadar partnerinizle yapacağınız bazı konuşmalar kendinizi harika hissetmenizi sağlayabilir. Siz de aynı şekilde ona moral ve destek verebilirsiniz. Akşamüzeri devreye giren Uranüs’ün enerjisi yaratıcılığınızın artmasına ve özgün fikirler üretmenize yardımcı olacak.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Aslan
Sevgili Aslan, iş ve sağlık evinizdeki Ay, akşam üzeri sürpriz gezegeni Uranüs ile tatlı bir açı yapıyor ve her iki konuda da olumlu bir ortam getiriyor. İşle ilgili maddi konularda hoş sürprizler olabilir. Özellikle komisyon, prim gibi kaynaklarda gelişmeler olabilir. İş programınızı esnek tutun ve yeniliklere açık olun.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Başak
Sevgili Başak, bugün de Ay’ın aşk ve eğlence evinizdeki hoş etkisi devam ediyor. Kendinizi göstermek ve ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Sizin gibi toprak elementi olan Oğlak burcundaki Ay’ın enerjisi size çok uyuyor. Akşamüzeri partnerlik evinizdeki Uranüs’ün olumlu açısı aşkta sıcak duygular getiriyor.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Terazi
Sevgili Terazi, Ay bugün de yıldız haritanızın yuva bölümünü aydınlatmaya devam ediyor. Anne-babanızla ilişkiniz çok güzel olabilir, evde yalnız başınıza çok mutlu olabilirsiniz. Kalabalıklar yerine sakin ortamlar daha cazip gelebilir.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Akrep
Sevgili Akrep, bugün yine haberleşme bakımından yoğun geçecek bir gün olabilir. Sevgilinizle birlikte gideceğiniz yakın bir yerde iyi vakit geçirebilir ya da ondan sürpriz haberler alabilirsiniz.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Yay
Sevgili Yay bugün yine maddi konular ön planda olacak. Para alışverişleri, ödemeler, aylık gelirinizle ilgili konular sizi gün boyu meşgul tutacak. Evle ya da anne babanızla ilgili para konularında gelişmeler olabilir.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Oğlak
Sevgili Oğlak, Ay burcunuzda olduğundan, Ay’ın etkileşimlerini direkt olarak hissediyorsunuz. Yabancı ülkeler, yasal konular, yüksek öğrenim veya yayımcılıkla ilgili ve sizi doğrudan ilgilendiren olumlu haberler duyabilirsiniz.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Kova
Sevgili Kova, yalnız kalmak ve düşüncelerinizi tartmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi tek başınıza yaparak çok daha verimli çalışabilirsiniz. Kalabalık ortamlar dikkatinizi dağıtarak huzursuz olmanıza neden olabilir.

10 Eylül Günlük Burç Yorumları Balık
Sevgili Balık, Ay bugün de yıldız haritanızın en sosyal bölgesinde. Çeşitli nedenlerden dolayı kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Akşam üzeri partnerinizle kalabalık bir ortamda iyi vakit geçirebilirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat