15 Aralık 2012 Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevapları

15 Aralık 2012 Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevapları

Cumartesi, 15 Aralık 2012 tarihinde admin tarafından yazıldı.

15 aralık 2012 Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları ,
Milli Eğitim Bakanlığı tarafınca yapılan Ehliyet Sınavı 15 aralık 2012 cumartesi günü yapılmıştı ve sınava giren sürücü adayları sınavdaki soruları ve cevap anahtarını araştıran arkadaşlar için bu konuyu açmış durumundayız.
İlk olarak 15 aralık 2012 Ehliyet Sınavına giren adaylara başarılar dileriz.

Ehliyet Soru ve Cevapları 15.12.2012 ,
15 Aralık 2012′de yapılacak olan Ehliyet Sınavı Soruları Ne Zaman ve hangi sayfada açıklanacak?

Bugün yapılacak olan Ehliyet Sınavı Soru ve Cevaplarının 18 veya 19 Aralık tarihinde açıklanması bekleniyor. Soru ve cevaplar MEB – Egitek ile eş zamanlı olarak sitemizde açıklanacak. Soru ve cevapalr açıklandığında ilgili dosyalara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

15 Aralık Ehliyet Sınavı Soru ve Cevapları

2012 yılının altıncı ve son Ehliyet Sınavı Milli Eğitim Bakanlığı resmi sınav uygulama takvimine göre 15 Aralık 2012 tarihinde yapılacak. Ehliyet almak isteyen sürücü adayları bu sınavda sorulacak olan ilkyardım trafik ve motor derslerinden en az 70 puan almaları gerekiyor. Geçmeleri halinde direksiyon sınavına gireceklerdir. Direksiyon sınavında da başarılı olan adaylar ehliyet almaya hak kazanacaklardır.
Ehliyet Soruları Cevap Anahtarı MEB 15 Aralık , Ehliyet Sınavı Soruları 15 aralık 2012 , MTSAS Soruları Cevap Anahtarları 2012Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat