2011 Erzurum Milletvekili Aday Adayları Akp Erzurum Milletvekili Adayları Mhp Erzurum Chp Milletvekili Adayları

2011 Erzurum Milletvekili Aday Adayları

Cuma, 11 Mart 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Türkiye’de 12 haziranda yapılacak olan Genel Seçimlerde Erzurum iline ait milletvekil adayadaylarının isimleri ve listesi aşağıdaki makaleye eklenmiştir.Aşağıdaki Erzurum iline ait Milletvekilleri Aday adaylarının listesi tam olarak kesinleştirilemiştir kesinleştirildiğinde bu sayfa yeniden düzenlenecektir.Türkiye’de bulunan diğer illerinde milletvekil aday adayların listesi sırayla sitemize eklenmektedir.

2011 Erzurum Milletvekili Aday Adayları henüz tam olarak belli değildir.Fakat biz şuan muhtemel 2011 Erzurum Milletvekili Aday Adayları ekledik.
İşte 2011 Erzurum Milletvekili Aday Adayları

MEHMET ZÜLFİKAR KOTANLI
İLYAS KARAKAYA
HÜSEYİN YER
MEDENİ AYGÜL
ZEKİ ERTUGAY
CEVDET TAMGAÇ
İBRAHİM AYDEMİR
SAADETTİN AYDIN
ZEKAİ KAYA
TEOMAN KÜMBET
ALİ ERENTüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
 • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
 • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
 • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
 • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“2011 Erzurum Milletvekili Aday Adayları” için 14 cevap

 1. yaşar diyor ki:

  kıymetli kardeşim 9 yıldır ak partiye ailece delegeyiz.ayrıca 2002 yılından beri kurucu üyeyiz ve ak partinin dürüst çalışkan vatandaşını seven ve vatandaşına yardımcı olan bir parti olduğunu biliyor ve bunada candan inanıyoruz.ama gel görki bizim partimize layık olmayan adayları içimizde barındırıyoruz.(saadettin aydın)bu zat kibirli. kendini beyenmiş.vatandaşın derdini dinlemiyen.ancak kendi akrabalarını işe yerleştirmekle meşkul.bir vekil peki şimdi soruyorum teşkilatımız bunları bilmiyormu neden tekrar aday ediyor bu zatı saygılarımla.

  • ahmet diyor ki:

   sen nerden tanıyorsun yaşar kardeşim saadettin aydını.yoksa iş istedinde işinimi yapmadı.bu adam hiç bir akrabasını işe yerleştirmedi tek bir kişi bile tek bir kişi.bu adam son derece mütevazı çalışkan kesinlikle hak yemeyen bir insandır.tanımadan konuşuyosun ayıp oluyor bide isim veriyosun.

 2. murat derdiyok diyor ki:

  ben erzurumun karaçoban ilçesinden ikamet etmekteyim 2002 den beri akp için cani gönülden çalışan sayın celal ersoy miletvekili aday adaylıgına başvurmasını cani gönülden desteklerdik çünkü eminiz ki akp için herşeyini ortaya koyan birisiydi gel gör ki akp yle zıt fikirlere sahip olan insanlar seçiliyor bir akp üyesi olarak bunlara çok karşıyız gerekenin yapılmasını bilgilerinize arz ederim murat derdiyok erzurum karaçoban akp teşkilat üyesi

 3. ahmet şenses diyor ki:

  beyler değerli gençler Sayın Saadettin Aydın bey in tekrar aday olması ilçemiz,ilimiz ve hatta ülkemiz için büyük bir şanstır.şahısları değerlendirken hakkaniyet ölçülerine göre değerlendirelim.Sayın vekilimiz kimsenin hakkını kimseye vermeyecek kadar duyarlı,imkanlar ölçüsünde yardımcı olmaktan haz duyan,yapacağı her işite önce ahiret boyutunu düşünür,kararını ona göre verir yakinnen bilen olarak bilmenizi ister ,sayın vekilimiz siz değerli hemşehrilerim ve tüm insanlık için hayrlı olması duasıyla saygılar sunarım.

 4. yaşar diyor ki:

  hak yememişmiş… onun içinmi kendi kardeşini sağlık memurluğundan önce kurum değişikliği yaptı sonra öğretmmen yaptı sonra müdür yardımcısı sonra 2010 yılında muşdaki üniv. ye 21 günlüğüne geçici öğretim görevlisi sonra bahçeşehir lisesine müdür şimdide istanbul il milli eğitim müdür yardımcılığı için uğraşılıyor. bunumu sayayım yoksa yeğenini işe sokmasınımı yoksa küçük kardeşinin atamasınımı melik dumluyu nokta tayin yapmasınımı hak yemeyenede bakın pe pe pe. ben o adamın ruhunu bilirim ruhunu. kendi memleketinde kime ondan bahsetsen etmediği küfürü bırakmıyor iyi olduğu içinmi acaba? koskoca bir ilçe bir kez kimse caddede düzgün yüzünü bile görmedi bi hastane yapıldı onuda resmen kuyunun içine gömdü bıraktı. bumu iyi adam. sen bana işin düştüde yapmadımı diyorsun o kimki benim ona işim düşecek slmımı bile vermem ben ona ama sanırım senin akraban. neyse kardeş o koltuk bu güne kadar kimseye yapışmadı ona hiç yapışmaz yapanı severler yapmayanı siürerler.

 5. Ahmet SEZGİN diyor ki:

  Yıllardan beri takip ediyorum, hemen hemen tüm siyasilerin biri alıyor diğer bırakıyor. Bir çember oluşmuş adeta nöbet gibi değişiyorlar,! şimdi soruyorum Erzurum a ne yaptınız bir sağlık bakanı haricinde halka görmemi yaprınız anca seçim zamanı, kimin işini yaptınız çevrenizdekilerin haricinde, kimin cebini doldurdunuz kendi cebinizden başka, seçimi kazanıp giden insanlar, millet vekilliğinden sonra Erzurum a bile uğramaz oluyorlar yatırımlarını hep büyük şehirlerde değerlendiyorlar iyide erzurum dan oyu topluyorsun millet vekili oluyorsun millet vekilliğin bittikten sonra erzurum a neden gelmiyorsun ? o halde senin Erzurum lu ve Erzurum millet vekiliğinden şüphe etmem gerekmezmi o halde, adam tekrar millet vekiliği ne aday olmadımı bir bakıyorsun birde utanmadan millet vekili seçildiği partiyi kötülüyor utanmazlar, reziller, sevgili Türkiyes net okurları kendi içimizden birini seçelim, bu kişi özü ve sözü ile bir olmalı ve gene yıllardan beri takip ediyorum Erzurum denince içi titreyen bir isim var ben tanımıyorum yanlış anlaşılmasın sakın uzaktan yakında bir tanışıklık ta yok, geçen okudum biride aynı kanatte Erzurum girişimci genç iş adamları derneği başkanı Mehmet nuri alim gelin biz kendi seçeceğimiz adamı kendimiz belirleyip isteyelim. kalın sağlıcakla

  • Dadaş diyor ki:

   caba sağlık bakanı 40 milyon doz domuz gribi aşısını ne yaptı hiç merak ettinizmi?
   Birde bilgisayar yazılımını kaçkez yaptırıp yeni ihaleyle tekrarlatarak Milletin cebinden ne kadar parayı hangi şirketlere verdi?

 6. fatih diyor ki:

  arkadaşlar her şey hoş ve güzel.bize ne gelen cebini dolduruyor boşverin yaaa arkadaşım sağlık bakanı diyosunuz sağlık bakanı erzuuma mı yaptı sadece bunları yada kendi cebindenmi yaptı bunları devlet söylüyo o yapıyo yazık yaaa bu kadar aptal deiliz biz yani buraya yaptığını her yere yaptı ne yapıldı erzuruma bu kadar yıl içinde söyleyin ağrılı karslı vanlı memleketimize beğenmiyor verin beyler verin oylarınızı daha beter olalım

 7. fatih gümüş diyor ki:

  Hepinize selamlar. Saadettin aydın için gıybet oluşturacak açıklamaları ile ortalıkta dolanan Yasar beyefendi.Öncelikle kimsin bilmiyorum ama birazcık ahlak sahibi isen kendini isim ve soyisim ile tanıtırsın.Belliki Saadettin Aydın beyin yakınında onu tanıyan biri olduğun kesin.Atacağın çamur kalmadı simdi kardesinin sağlık memurluğundan bilmem nereye atandığını sallıyorsun.Arkadas kardesi dediğin kisi sağlık memuru iken 4 yıllık universite bitirip öğretmen oluyor.10 yıl öğretmenlik yapıyor.Bu ülkede her vatandasın hakkı olan kariyer ilerlemesi onunda hakkı değil mi? Yani birisinin hakkı gasp edildide yada sen üst mevkiye çıkacaktın da bunu haketmistin de kardesi senin hakkını mı yedi?Allah tan korkar insan.Saadettin beyin tüm kardesleri belli eğitimleri almıs soyadları gibi AYDIN insanlardır.Ve onların kariyer yapmaları ne abilerine bağlıdır ne de baskalarına.Hatta abilerinin onların ilerlemesine engel olduğunu bile söyleyebiliriz sırf senin gibi dedikoducuların bosboğazların etrafta çıkaracakları yalan ifadeler gibi.Allah herkesin içini ve bilinmeyeni biliyor.Sizi bu ithamlarınızla basbaşa bırakıyor ve Allahın adaletine havale ediyorum.Yüce rabbimiz herkesin niyetini ve saklısını iyi biliryor ve görüyor.Saygılarımla

 8. fatih gümüş diyor ki:

  Kimse kimseyi sağlık memurluğundan öğretmen yapamaz.Bırak abisi olmayı babası cumhurbaskanı olsa kimse kimseyi sağlık memurluğundan öğretmenliğe atayamaz.Cahilliktir bu.Bir kisinin öğretmen olabilmesi için gerekli şartlardan birisi, kişinin 4 yıllık eğitim fakültesi veya dengi bir fakülteden mezun olmasıdır.Bunu belirterek ne kadar karın ağrının olduğunu tüm okuyucularımıza ispatlamış olmakla seninde ait olduğun en basit ifade ile DEDİKODUCU olduğunu görmüş oluyoruz.Tesadüfen farkettiğim yorumlarına bu yazıyı yazmak bile içimden gelmedi önce.Ancak Allah rızası için ve ailesini tanıdığım sayın Aydın a yapılan bu iftiralar karşısında sessiz kalamazdım.Zulme karşı sessiz kalmak zulm ile eşdeğerdir bizim inançlarımızda.Umarım haksız ifadelerinizden biraz utanır ve vicdan muhasebesine tutarsınız kendinizi.

 9. Bİ_TARAF diyor ki:

  ben burda yaşar kardeşimin yazdıklarına tüm benliğimle katılıyorum bu yazdıkları halk tarafından çok iyi bilinen şeyler ahmet kardeşimde saadettin aydının akrabasımı ne kapatmaya çalışıyor üstünü daha konuşulan çok şey var halk arasında eğerki saadettin aydın tekrar milletvekili adayı olursa bende kendimle beraber çevremdeki insanlarla dtp ye yüklenip o partiye oyumuzu verecez içimiz rahat olacak en azından hınısı tanımayan aynı zamanda güney ilçelerini tanımayan birine oy vermek zorumuza gidiyor

 10. güneyilçelihalk diyor ki:

  güney ilçeli halktan (-3 beğenme) 26 Mart 2011, 22:05 Bu sakıncalı

  BDP, halen Mecliste 20 milletvekili ile temsil edilirken 12 Haziranda yapılacak seçimlerde 35-40 arası milletvekili çıkarmayı hedefliyor. Bu hedeflerinin arasında Başta Erzurum var. Ak parti’nin yüksek oy aldığı Erzuruma BDP tüm dikkatlerini çevirmiş durumda. BDP Seçim Süreci boyunca şehirde bine yakın gönüllü seçim çalışmasını yürütecek iddiaları şehrimizde konuşuluyor. Bu da demek oluyor ki, BDP Erzurum da ciddi bir çalışma içerisinde olacak, oy alacağı potansiyel bölge ise Güney İlçeler görünüyor. Burada iş AK Parti Genel Merkezine düşüyor. AK Parti Genel Merkezi Aday Adayları arasında Güney İlçelerinden bir Aday Göstermek zorunda, Bu adayın da Bölge de sevilen ve tanınan bir isim olması BDPnin hayallerini suya düşürmeye yetecektir.

  Ali Eren Güney de BDP yi Aşar

  Hınıs İlçesinde yaptığı başarılı hizmet anlayışıyla bölge halkının teveccühünü kazanan Ali Eren Güney İlçeleri arasında BDP Adayının oylarının önüne geçecek isim olarak görülüyor. Yine tekrarlamak istiyorum ki, Burada Bu şehrin makus Kaderi AK Parti Genel Merkezinin elinde Ak Parti bu bölge de başarı elde etmek zorundadır. AK Parti bu bölge de vizyon yarışına girerse kaybeden Erzurum olur. AK Partinin Üniversite mezunu vizyonu bu bölgede gerek parti adına gerekse Erzurum adına çok önemli, bu yüzden tüm gözler şimdilik AK Parti Genel Merkezine çevrilmiş durumda, Güney İlçelerinde yaşayan vatandaşlar da AK Partinin açıklayacağı Adayı bekliyor. AK Parti bu bölge de bir tek Ali Erenle BDPyi yenecek durumda gözüküyor. Ali Eren diyoruz. neden Ali Eren diyecek olursanız geçmiş dönemlerde yaptığı isabetli hizmetlerinden ötürü bölge halkının sevgisini kazanmış bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Ali Eren 2 dönem yaptığı belediye başkanlığı görevinde Sadece Hınıs İlçesiyle yetinmemiş Tekman ve Karayazı İlçelerine de hizmet götürmüştür. Ali Erenin Belediye Başkanlığı görevine geldiği yıllardaki İlçesinden aldığı oylar karşısındaki rakiplerine ezici bir rakamla karşımıza çıkıyor. Bu da demek oluyor ki, Ali Eren Bölgeye olan hakimiyetini göstermiştir. Hınıs İlçesinde Aşiret adaylarının ön planda tutulduğu göz önüne alınırsa geçmiş dönemlerde Ali Erenin şısındaki adayların aşiretlerinin de sevgisini kazanmış mizacıyla Biz Ali Eren BDPyi ismiyle rahat bir şekilde yeneceğine inanıyoruz.

  AK Parti Ali Eren Demeli

  Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan Önderliğinde AK Parti Ülkemiz için Daha Huzurlu ve refah bir toplum yaratma çabalarını sürdürürken Erzurumun Güney İlçeleri arasında BDPnin ciddi bir oy potansiyeline sahip olduğunun da bilincindedir. BDP 12 Haziran Seçimlerine, Muhtemelen şu isimlerden birisiyle girmesi bekleniyor. Sabahattin YILMAZ, Elvan Beyaztaş ve Medya adıyla bilinen ve Almanya’da yaşayan sanatçı Mehide Keskin Aday Adaylık için Başvuran isimler Bu 3 Aday Adayından birisiyle Bağımsız olarak seçimlere girecek olan BDPnin Karşısında bölge halkının sevilen ve tanınan ismi Ali Eren Bölge de olan hakimiyetiyle yarışacak ve kazanacaktır

 11. yaşar sakarya diyor ki:

  Fatih bey kardeşim geçen seçimlerde ben ve tüm akrabalarım saadettin beye oylarımızı verdik.benim hiç bir partiliye işim düşmez çünkü bilirimki düşsede yapmazlar.niye biliyormusun dostum ben el öpmem yalakalık yapmam.bana kim olur olsun hava alır.şimdi sana soruyorum hınıslı olarak bu zat hınısa ne yaptı.ben söylüyeyim hiç bir şey bak dikkatini çekerim ben senin gibi taraf tutmuyorum.benim için kim olur olsun yeterki memleketine hizmet yapsın o zaman benden takdır alır.ama yan gelir yatarsa ve vatandaşa tepeden bakarsa bir allahın selamını insanlara çok görürse işte o zaman gücümün yettiğince ona tepkimi koyarım.kaldıki bu zatı hınıs ve çevresi hiç sevmiyor.kimse razı değil.şunu unutma her şey insanın kendi elinde.benim düşüncem saadettin aydının listeye girip girmemesi değil ama girerse ak partinin kaybedeceği oylar için üzülürüm.haydi hayırlısı.

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat