2011 İçin MEB Kadro Talebi Arttı

2011 İçin MEB Kadro Talebi Arttı

Cuma, 27 Ağustos 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

2011 yılı İçin Milli eğitim bakanlığı Kadrolu öğretmen Talebi Arttı haberi hakkında bilgiler:

TRT Haber’e konuşan Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Yalçın, sözleşmeli öğretmenlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı. İş o açıklamalar…

“Milli Eğitim Bakanlığı özür grubuna bağlı olarak sözleşmeli personelin yer değiştirme başvurularını ne zaman alacak?”, “Sözleşmeli öğretmen alınacak mı?” ve “Sözleşmeli öğretmenler kadroya geçirilecek mi?” soruları TRT Haber’de yanıtlarını buldu.
TRT Haber’e konuşan Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın, sözleşmeli öğretmenlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

2011 İçin MEB Kadro Talebi Arttı
Haziran ayında 10 bin öğretmen atayan Milli Eğitim Bakanlığı 31 Ağustos’ta 30 bin öğretmenin atamasını gerçekleştirecek. Yine bu ay içerisinde 965 engelli öğretmenin ataması yapılacak. 2011 yılı için Milli Eğitim Bakanlığı’nın kadro isteği de arttı.

TRT Haber’e konuşan Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın, konuya ilişkin olarak, “Biz 2011 yılı için Sayın Bakanımızın talimatları doğrultusunda 55 bin kadrolu öğretmeni kullanma izni istedik” diye konuştu.

Yer Değiştirme İşlemleri 20 Eylül’de Sonuçlanacak
Milli Eğitim Bakanlığı ayrıca bu yıl özür grubuna bağlı olarak sözleşmeli personelin yer değiştirme işlemlerini 20 Eylül’de gerçekleştirecek.

Yalçın, “Bu yıl 3. kez 13-17 Eylül tarihleri arasında özür grubuna bağlı olarak sözleşmeli personelimizin yer değiştirme başvurularını alacağız” dedi.

Eylül’de Sözleşmeli Öğretmen Başvuruları Alınacak
Ardından 81 ildeki boş pozisyonları elde edecek olan Milli Eğitim Bakanlığı, 22-28 Eylül tarihlerinde sözleşmeli öğretmenlik başvurularını alacak. 30 Eylül tarihinde de sözleşmeli öğretmen görevlendirmesi yapılacak.

3 Yılını Tamamlayan Sözleşmeliler Kademeli Olarak Kadroya Alınacak
Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın, Milli Eğitim Bakanlığı’nın sözleşmeli öğretmenlerin kadroya alınması ile ilgili Başbakanlığa gönderdiği tasarının detaylarını da açıkladı.

Tasarı yasalaşırsa 3 yılını tamamlayan sözleşmeli öğretmenler hizmet puanı sıralamasına göre kadroya alınacak. Ancak kadroya alımlar Maliye Bakanlığı’nın izni ile kademeli olarak yıldan yıla gerçekleştirilecek.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat