2011 Örgü Modelleri

2011 Örgü Modelleri

Cuma, 17 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Anneler ,teyzeler,ablalar ; küçüklere örgü yapmak istemez misiniz?

2011 Örgü Modelleriyle küçüklerimizi sevindirin.Bir çok kesim özellikle eski toprak olarak anılan kişiler örgü modellerine bayılırlar. Onlardan çok az kalmıştır örgü dokuyan ve bu örgüleri çocuklarına yada torunlarına giydiren ablalar teyzeler. Şimdiki nesil hazır giyimci ve el emeği göz nuru örgüler artık tarihe karışmaya başladı..

Yeni nesil daha modern tarzdaki giysilere yöneldikleri için artık örgü modellerini çocuklarına pek fazla giydirmiyorlar. Fakat meraklılarıda az değil işte onlar için hazırladığımız bu konumuzda sizlere el emeği göz nuru dantel modellerinden bir kaç çeşit sunacağız.

Örgü modellerinin mevsimi yoktur. Her mevsimde giyilebilir kısa kollu olanlar kışın tşörtün üstüne yazı ise sade şekilde oldukça şık durmaktadır. Bu modeller satın alındığı gibi bu ürünlere para vermek istemeyen bayanlar yapılış tarifini öğrenerek evde kendileri de bu örgüleri eşi dostu çocuğu torunu için örebilirler.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat