2011 Pijama Modası

2011 Pijama Modası

Perşembe, 26 Ağustos 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

2011 yılı Pijama Modası ; bayanlar evde rahat giyinebilecek pijamalar bu yıl bir başka geliyor.Değişime hazır olun bu kıyafetler hepsi birbirinden güzel.

Her senenin modasında görmeye alışık olduğumuz cicili bicili geceliklerin ve pijamaların aksine bu sene daha ciddi ve daha kadınsı modeller bulmak mümkün. İlk bakışta göze çarpan elbise modelleri şeklinde tasarlanmış gecelikler. Açık ve koyu kahve tonlarda tasarlanmış geceliklerdeki geometrik desenler, elbise vurgusunu daha da hissettiriyor.

Desen açısından bu sene daha zengin bir koleksiyon hakim. Puantiyeler ve pütükareler yine unutulmamış. Tum bayanların tercih edeceği modeller arasında göğüs hizasına kadar desenli aşağısı pütükareli modeller bulunuyor.

2011 Pijama Modelleri:Geleneksel motiflerin de yer aldığı gecelikler ve pijamalar her kesimden bayana hitap edebiliyor. Kış renklerinin yanında pastel renkler de kullanılmış. Ancak koyu renklerdeki zarafete daha fazla önem verilmiş gibi gözüküyor.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat