2011 Warface Oyunu Hakkında

2011 Warface Oyunu Hakkında

Salı, 30 Kasım 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.


2011 Warface Oyunu Hakkında tüm bilmek istediğiniz herşey aşağıdaki yazıda yer alıyor.Muhteşem bir oyun olan Warface Oyunu ;
Crytek, sonunda yeni oyunu olan Warface’i gün yüzüne çıkardı. CryEngine 3 grafik motoruna sahip olan bu oyun, daha çok Kore ve Asya ülkelerini hedef alarak geliştirildi.

Crytek, sadece bu oyunu geliştirmek için 2008 yılında Kore’de yatırım yaptı. Crytek Seoul olarak adlandırılan bu yatırım, Free-to Play kategorisinde olan Warface oyunu için elinden geleni yaptı.

Oyun duyurusu ile birlikte bu ekran görüntüsü de basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Uzun süre gizli tutulan Warface’in bir anda gün yüzüne çıkması herkesi şaşırttı. Özellikle de Güney Kore ile Kuzey Kore’nin günümüzdeki durumlarını ele alırsak, Warface‘in ortaya çıkması oldukça düşündürücü.

Warface, birden çok oyuncuyu tek bir görevde oynamasına olanak sağlıyor. Buna ek olarak sürekli bir gelişime açık olacak. Online oyunlardan bildiğimiz yazılım yükseltmeler bu oyun için de yer alacak.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat