2011 Yılı Memur Maaşları

2011 Yılı Memur Maaşları

Pazartesi, 30 Ağustos 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

2011 Yılı Memur Maaşları hakkında toplu görüşmeler sona erdi ve işte yeni memur maaşları;

9. dönem toplu görüşmelerin tamamlanmasının ardından Devlet Bakanı Hayati Yazıcı Başbakanlık Merkez Bina’da bir açıklama yaptı.

Bakan Yazıcı; kamuda çalışan memurlara 2011 yılının ilk 6 ayında yüzde 4, ikinci 6 ayında yüzde 4 olmak üzere toplam yüzde 8 oransal zam yapılması, ocak ayından itibaren 80 lira ek ödemede bulunulması, ilk 6 ayda 20, ikinci 6 ayda 20 olmak üzere 40 lira aile yardımı ödemesini taahhüt ettiklerini, bu ödemeden sözleşmeli personelin de yararlanacağını belirtti.

Yazıcı ; ayrıca konfederasyonların uzun bir süredir talep ettikleri ancak, Anayasa Mahkemesi kararı dolayısıyla alamadıkları 10 liralık toplu görüşme priminin 15 liraya çıkarıldığı bilgisini veren Yazıcı, 2011 yılında her üç ayda bir olmak üzere 45′er lira ödeme yapılacağını söyledi.

Memur maaş zamlarıyla ilgili konuşan Devlet Bakanı Hayati Yazıcı hükümetin verdiği zam oranı ile ilgili olarak şöyle dedi: “Bu sene yaptığımız zamla bin 300 TL olan en düşük memur maaşı 2011 yılı temmuz ayı itibariyle aile yardımıyla birlikte bin 534 TL olacak. Aradaki fark net 234 TL ve bunun oransal karşılığı ise yüzde 18′dir.”Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“2011 Yılı Memur Maaşları” için 1 cevap

  1. havva kuran diyor ki:

    merhaba ben lisanslı 9 yıl 10 ayılık hemşireyim ve aldığım döner sermaye hariç maaşım net olarak 1230 tl dir.oda bu ay 4.ün 1 olduğum için o zaman ben en düşük memurdan bile daha düşük maaş alıyorum.ve ben lisans mezunu olarak düşük memurmuyumki.yalan söylemeye utanmayanlara cevabımdır.her yıl 3 ay tatil yapan ve gecelerini evinde geçiren öğretmenlerle aynı parayı almaya başladık. hakkımı bu durumu bana reva görenlere helal etmiyorum .hemşirelerin maaşı son 9 yılda %43.3 erimiştir..araştırmalara bakabilirsiniz..en azından kamuoyunu yalanlarınızla çarpıtmayınız.gerekirse bordromu veririm.

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat