2012 ÖMSS Başvuru Kılavuzu Ne Zaman Yayınlanacak

2012 ÖMSS Başvuru Kılavuzu Ne Zaman Yayınlanacak

Pazartesi, 30 Ocak 2012 tarihinde admin tarafından yazıldı.


2012 ÖMSS Başvuru Kılavuzu ne zaman , 2012 Ömss Başvurular Ne Zaman Yapılacak tarzında sitemiz yönetimine yoğun sorular gelmektedir. Açıklama yapma gereği duyduk. 2012 ÖMSS (Özürlü Memur Seçme Sınavı ) 29 Nisan 2012 Pazar günü ÖSYM tarafından yapılacak. Özür gruplarının ayrı ayrı değerlendirileceği ÖMSS sınavına başvuru tarihleri henüz açıklanmadı. Ancak biz derszamani.net olark 2012 ÖMSS’ye başvuruların en geç şubat ayının 2. haftasından itibaren alınmasını bekliyoruz. Tahmini olarak ÖSYM bu tarihlerde ÖMSS Başvuru kılavuzunu yayınlayacak. 29 Nisan 2012 ÖMSS Başvuru kılavuzu yayınlandığında bu sayfada yer alacaktır. Ayrıca ilgili gelişmeler yine bu sayfada yer alacaktır.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat