2014 Gardiyanlık Sınavı Başvuruları Şartlar

2014 Gardiyanlık Sınavı Başvuruları Şartlar

Perşembe, 26 Aralık 2013 tarihinde admin tarafından yazıldı.

2013 Gardiyanlık Sınavı

2014 Gardiyanlık Sınavı

Gardiyanlık alımı 2014 Gardiyanlık Sınavı ve 2014 Gardiyanlık Sınavı başvuruları hakkındaki tüm detaylı bilgiler bu başlık altındaki makelede mevcuttur.

2014 yılında da her yıl olduğu gibi memur alımlarında çok sayıda memur alan Adalet bakanlığı gardiyan alımı yapacağını duyurdu.

2014 İnfaz Koruma Memurluğu Sınavı Başvuruları
2014 İnfaz koruma memuru alımıyla alakalı kişinin taşıması gerektiği genel ve özel şartlar yazımızın devamında bulunmaktadır. Eğer bu özellikleri taşıyorsanız yazımızın devamında bulunan bağlantıları kullanarak gardiyanlık başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gardiyanlık öğrenci adayı olmak için aranan genel şartlar
a)
Türk Vatandaşı olmak,
b) Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
c) Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak,
Gardiyanlık öğrenci adayı olmak için aranan özel şartlar
a) En az lise veya dengi okul mezunu olmak,
b) Erkeklerde 170 cm., kadınlarda 160 cm’den kısa boylu olmamak,
c) Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13′ten fazla, 17′den az olmamak.
d) Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak,
f) Merkezi sınavda (KPSS) en az 70 puan almış olmak,
h)Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığını; Ceza ve Tevkif evleri Genel Müdürlüğünce bölge hastaneleri olarak belirlenen Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu ile belgelemek.

2014 Gardiyanlık Sınavı hakkında yorumlarınızı ve sorularınızı buradan bizlerle paylaşabilirsiniz.

 Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“2014 Gardiyanlık Sınavı Başvuruları Şartlar” için 1 cevap

  1. ndmnsd diyor ki:

    4. sınıf ingiliz4. sınıf ingilizce ders kitabı cevaplarıce ders kitabı ceva mal pları4. sınıf ingilizce ders kitabı cevapları

    :? )

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat