2014 Uzman Çavuşluk Sınavları Ne Zaman Başvuru Formu

2014 Uzman Çavuşluk Sınavları Ne Zaman Başvuru Formu

Perşembe, 02 Ocak 2014 tarihinde admin tarafından yazıldı.

uzman çavuşluk sınavı

uzman çavuşluk sınavı

2014 yılı Uzman Çavuş sınavı Uzman Çavuşluk Sınavı Hava Harp Okulu 2014 2015 Jandarma Uzman Çavuş Başvuruları Kara Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Çavuş maaşları

Her yıl şubat aylarında Uzman çavuşluk sınavı başvuruları başlıyor. Bu 2014 yılında da uzman çavuşu olmak isteyenler yine şubat ayı 2014 de başvuru yapabilecekler.
Uzman çavuşluk başvuruşlarınızı ister ÖSYM den isterseniz Jandarma karakoluna giderek yapabilirsiniz.

UZMAN ÇAVUŞ ADAYLARINDA ARANACAK KOŞULLAR:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak.

Uzman Çavuş Alımı: Askerlik hizmetinin 6 nci ayı ile terhisini takip eden üç yıl içerisinde başvurmak. Ortaokul, lise, yüksek okul veya fakülte mezunu olmak. Türk Silahlı Kuvvetlerinde daha önce subay, astsubay, uzman jandarma ve uzman erbaş olarak istihdam edilmemiş, askeri öğrencilikle ile ilişiği kesilmemiş olmak. Taksirli suçlar hariç olmak üzere, affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş ve adli sicilden çıkarılmış olsa dahi, bir cürümden hükümlü bulunmamak, soruşturma altında veya yargılanıyor olmamak.

TSK manevi şahsiyetine gölge düşürücü, askerlik şeref ve haysiyeti ile bağdaşmayacak eylemlerde bulunmamış, tutum ve davranışları ile yasa dışı siyasi, yıkıcı, bölücü, ideolojik görüşü benimsememiş olmak.

Hv.K.K.lığına Piyade, İstihkâm ve Ulaştırma sınıflarında uzman çavuş olmak üzere, uzman erbaş temini gerçekleştirilecek olup , uzman erbaş temin başvuruları, 26 Aralık 2013 – 05 Şubat 2014 (saat:08:00’a kadar) tarihleri arasında çevrimiçi olarak (on-line) alınmaktadır. Başarılı olan adayların, Ağustos ayı içerisinde eğitime başlatılması planlanmaktadır.
Uzman erbaş teminine ilişkin adaylarda aranacak şart ve nitelikleri öğrenmek, görev yerleri hakkında bilgi almak, faaliyet takvimini görmek, sıkça sorulan soruları incelemek ve on-line başvuru yapabilmek için tıklayınız.

TSK Uzman Çavuş olma şartları Uzman Erbaş AlımıTüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat