3 Eylül 2010 Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Eylül 2010 Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Perşembe, 02 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart )
3 Eylül 2010 perşembe günü Balık Burcu’nun günlük burç yorumlarını siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik.

3 Eylül 2010 Balık Burcu Falı Balık Burcu Bugünün Yorumları:
Düşüncelerinizi bu konulara ve kendi özel dertlerinize gereşinden fazla odaklamanız tehlikeli olabilir. Başka kimselerle birlikte son derece başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz. Büyük işlere uygun, keskin bir zeka akışına sahipsiniz fakat oldukça peşin hükümlüsünüz. Bu peşin hükümlülüğünüzü kontrol altında tutamadığınız takdirde ilişkilerinizden beklediğiniz sonuçları da alamazsınız. Bu aralar şanslı dönemlerinizden biri. Burcunuz üzerinde olumsuz etki yapan bir Astrolojik oluşum olmadığı gibi uzun zamandan beri burcunuzda oluşan etkiler size hala şans ve başarı sağlamaya devam ediyor. Bunun dışında bu günlerde karşı cins ilişkilerinizde bazı gelişmeler olabilir. Aşırı kafa yorgunluklarından kaçınmanız lazım.Sevgilinizin çalışma hayatındaki problemleri sizi çok düşündürüyor. Onun bu sorunların baskısıyla değişebileceğinden korkuyorsunuz. Ona daha yakınlaşmak problemlerini paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam bunun için çok uygun olabilir.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat