3 Eylül 2010 İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Eylül 2010 İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Perşembe, 02 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

İkizler Burcu ( 21 Mayıs – 21 Haziran )

3 Eylül 2010 cuma  günü İkizler Burcu’nun günlük burç yorumlarını siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik.

3 Eylül 2010 İkiziler Burcu Falı İkizler Burcu Bugünün Yorumları:

Yaşlı kimselerle ilişkileriniz olumlu yönde gelişecektir. Çekingenlik ve güvensizlik sizi bu gün bir hayli zorlayacak, sıkıntı ve gerginlik çekebilirsiniz. Çalışma şartlarınızda zorlanmalar gözleniyor, her zamankinden daha ağır koşullar altında kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bir süre için kendinizi geriye çekip, etraflıca düşünmeniz ve daha uyumlu davranışlara girmeniz iyi olabilir. Gereksiz harcamalardan kaçının. Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz. Büyük bir kazanç getirebilecek ani bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Onlardan uzaklaşmanız mümkün olabilir. Fakat aranızdaki ilişkilere zarar vermeden bu durumun hallolmasına çalışmalısınız. Bu tutumunuz nispeten aranızdaki sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olabilir. Hissi ilişkilerinizde bu gün, kendinizi sıkabilirsiniz. Başka bir konuyla kendinizi avutun veya tatmin edin.Büyük emek vererek hazırladığınız projeler, karşınızdakilerin aşırı kazanç peşinde olmaları yüzünden değişime uğrayıp orjinalliğini kaybedebilir. Sağlınız iyi.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat