3 Eylül 2010 Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Eylül 2010 Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Perşembe, 02 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat )
3 Eylül 2010 cuma günü Kova Burcu’nun günlük burç yorumlarını siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik.

3 Eylül 2010 Kova Burcu Falı Kova Burcu Bugünün Yorumları:
Bir kadına karşı beslediğiniz bilinçaltı öfke ve hırs bilinçüstüne taşabilir ve çevrenizdeki herkesi şaşırtacak şekilde düşmanlık gösterilerine başlayabilirsiniz. Ev içinde bir çok olumsuz konuşmalar geçebilir, ebeveynleriniz ya da aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın başlıca sebebi, yakın akrabalarınızla ilgili bazı olumsuz gelişmelerin getirdiği can sıkıntıları olabilir. Karşılıklı olarak her şeyi yanlış anlamanız ve bile bile tersleşmeniz olasıdır. Gerçi ilişkinizin büyük bir kavga dönemiyle noktalanması fazla olası değildir fakat devamlı olarak artan bir asabi gerginlik içinde olabilirsiniz. Bunun dışında bazı uygunsuz ilişkilere heveslenmeniz de olasıdır.Akşam yemeği hazırlığı içindesiniz. Ara vereli epey zaman oldu, çocuk kadar heyecanlısınız. Size küçük bir armağanla geleceğini biliyorsunuz. Beraberliğinizin memnuniyetini dostlarınızda paylaşıyor.Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlış adımlar sizi aşk konusunda güvensizliğe itmiş. Size ilgi duyanları bile göremiyorsunuz. İnatçı huyunuz nedeniyle zaman zaman sürtüşmelere giriyorsunuz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat