3 Eylül 2010 Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Eylül 2010 Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Perşembe, 02 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
3 Eylül 2010 cuma günü Yay Burcu’nun günlük burç yorumlarını siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik.

3 Eylül 2010 Yay Burcu Falı Yay Burcu Bugünün Yorumları:
Eğer geçmiş dönemlerdeki olumsuz etkiler yüzünden eşinizle aranızda bazı gerilimler olmuşsa bu dönem onların tamamen ortadan kalktığını göreceksiniz. Duygusal ilişkiler yüzünden gereksiz yere üzülebilir ve önemsiz şeyler için küsebilirsiniz. Uzakta bulunan bir kadından haber alamadığınız ya da hoşunuza gitmiyecek haberler aldığınız için moraliniz bozulabilir. Çeşitli duygusal kırıklıklar ve moral bozuklukları yüzünden girilmemesi gereken ilişkilere girme eğilimlerinde olmanız ve ani kararlarla, maceralara atılmanız olasıdır. Çevrenizde bu tip ilişkiler geliştirmek için gerekenden çok imkan bulunacaktır. Bu gün insanlarla olan ilişkilerinizde, konu sizi sinirlendirse bile patlama yapmak yerine politik yaklaşımları tercih etmelisiniz.Yaratıcı enerjinizi sosyal konularda ve arkadaşlarınızla kullanabileceğiniz bir gün. Sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri sizin uçarılığınızı sorun ediyor. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanıza ihtiyacı var. Eğer biraz dikkatle çevrenize bakarsanız, bu ihtiyacın farkına varabilirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat