31 Aralık 2013 Yılbaşı Özel Çekilişi Milli Piyango Sonuçları Sıralı tam liste

31 Aralık 2013 Yılbaşı Özel Çekilişi Milli Piyango Sonuçları Sıralı tam liste

Pazar, 29 Aralık 2013 tarihinde admin tarafından yazıldı.

2013 yılının sona ermesiyle Milli Piyango İdaresince yapılan Yılbaşı Özel çekilişi 31 Aralık 2013 Salı gecesi saat 00:00′da Trt 1 ekranlarından yapılacaktır.

yilbası-bileti

yilbası-bileti

2014  Milli piyango yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye tutarı 50.000.000 TL’dir büyük ikramiye bakalım bu yıl hangi ilimize çıkacak.

2014 yılbaşı çekilişi bu yıl Ankara ilinde yapılacak ve Canlı yayını TRT 1 ekranlarından canlı yayınlanacaktır.Bu yılki mpi yılbaşı çekilişi binlerce kişinin hayalini süslüyor yılbaşı çekiliş sonuçları çekilişin hemen ardından bu başlık altından sizlere sunulacaktır.

Milli Piyango bilet sorgulama sayfası , Milli Piyango bilet sorgulama sitesi ve Milli Piyango yılbaşı bilet sorgulama tam listesi sürekli olarak güncellenecek ve yeni yılın ilk gününde sizlerle olacaktır.

1 Ocak 2014 günü tam listeyi Türkiye’den tüm gazetelerden ulaşabilirsiniz internet üzerinden Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçlarına ulaşmak isteyen kişiler bu sayfadan sıralı ve tam listeyi ögrenebilirler.

2014 Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi Sonuçları sıralı tam liste için Tıklayınız.,

Her yıl olduğu gibi bu yılda mpi.gov.tr sitesinde kasılmalar meydana gelecek ayrıca sonuçları sorgulamada zorlanılacaktır.Sizler için Mpi çekiliş sonuçlarını çekilişin hemen ardından buraya ekleyeceğiz.

 Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat