4. Key Ödemeleri Sorgulama 2010 Kasım

4. Key Ödemeleri Sorgulama 2010 Kasım

Çarşamba, 10 Kasım 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.


2010 Kasım ayı key ödemelerini öğrenmek isteyen vatandaşlar için sitemize ekledik.
Kurban bayramı öncesi müjdeli bir haber ;
4.Key ödemeleri bayramdan önce yapılacak , Bir ay erken alınacak olan 4. key ödemesi Kurban Bayramı’na yetiştirilmesine çalışılıyor. Ödemeden şu ana kadar 144 bin hak sahibinin yararlanması kesinleşti.

Tasfiye halindeki Emlak Bankası’nın, 4. KEY ödemelerinden yararlanacak hak sahiplerine ilişkin çalışması erken tamamlandı. Kamu kurumlarına gönderilen yazılar doğrultusunda, ilk üç KEY ödemesinden yararlanamayan hak sahiplerinin bilgileri Tasfiye Halindeki Emlak Bankası’na gönderildi. Yapılan değerlendirmelerde, ödeme yapılacak düzeyde 144 bin hak sahibi bulundu.

Listelerin, gelecek hafta, ödemeleri yapacak olan Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na gönderilmesi planlanıyor.

Tasfiye Halindeki Emlak Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, star’a yaptığı açıklamada, 4. KEY ödemeleri için hazırlanan listelerin Resmi Gazete’de yayınlanacağını hatırlatarak, tüm işlemlerin bir an önce tamamlanarak ödemenin kasım ayı içinde gerçekleştirilmesi için çalışıldığını söyledi.

Sayın, vatandaşlara yeniden uyarıda bulunarak, listeler Resmi Gazete’de yayınlanmadan önce ödemenin yapılmayacağını, ödemenin yapılacağı tarihin ise ilgili kurumlar tarafından kamuoyuna duyurulacağını vurguladı.

Öte yandan, bugüne kadar yapılan toplam KEY ödemesi tutarı da 3 milyar 943 milyon 61 bin liraya ulaştı. Ödemeler, 2011 yılının mart ayına kadar sürecek. 4. ödemeden yararlanacak kişilere, en az yüzde 10 zam yapılacak.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“4. Key Ödemeleri Sorgulama 2010 Kasım” için 1 cevap

  1. F.ülkü GÜREL diyor ki:

    Dördüncü key ödemeleri yapılıyor.Yine listede ismim yok.Başlangıç süresinden bitimine kadar kesintiyi ,herkesde olduğu gibi bana da sormadan yaptılar.Ama 4.kez ödemede yine adım yok.Nasıl bir ADALET!Nasıl bir DÜRÜSTLÜK!Nasıl bir LİSTE!Bizlere kuruş fazla verilmiyor.Sormadan kestiklerini de ödemiyorlar.Sonrasında da güven duyulması inanılması isteniyor.NASIL!NASIL!NASIL!Deveyi aşmış konumdayız…

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat