9 Mart 2011 Okullar Tatil Olacak Mı?

9 Mart 2011 Okullar Tatil Olacak Mı?

Salı, 08 Mart 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Yurdun dört bir yanında yağan kardan dolayı yarın okullar tatil evet arkadaşlar 9 Mart 2011 çarşamba günü ülkemizde kar nedeniyle bazı illerde okul tatili;
İşte 9 Mart 2011 Okullar Tatil Olacak Mı? haberi hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki makalede;
Ankara Valiliği, 9 Mart Çarşamba günü ilk ve orta dereceli okullar ile anaokulları ve kreşlerin 1 gün süre ile tatil edilmesini kararlaştırdı.
İstanbul’da beklenen kar yağışı öncesi İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, soğuk hava ve beklenen kar yağışıyla ilgili olarak İstanbullular’ı uyardı Vali Mutlu, kar yağışı ve soğuk havaya ilişkin alınan tedbirlerle ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Mutlu, meteorolojinin İstanbul’u etkileyecek soğuk hava dalgasıyla ilgili bir uyarıda bulunduğunu hatırlatarak, “Biz de alınması gereken tüm tedbirleri aldık. Özellikle yarından itibaren gecenin ilerleyen saatlerinde 80-100 kilometreye ulaşan poyraz ve fırtına bekliyoruz. Gerek Valiliğimize, gerekse Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı kurumlarla hazırlıklarımızı yaptık. Temennimiz yağışın çok fazla et kili olmaması” diye konuştu.

Vali Hüseyin Avni Mutlu, vatandaşlara zorunlu olmadıkça özel araçlarını kullanmamaları uyarısında bulunarak, “Vatandaşlar toplu taşıma araçlarını kullansınlar. Şu an itibariyle okulların tatil edilmesi gibi ek tedbirleri düşünmüyoruz. Ama yarın duruma göre değerlendirebiliriz” dedi. Mutlu, Çatalca’da yer yer kar yağışı etkili olduğunu ifade ederek, AKOM ile birlikte hava koşullarını takip ettiklerini söyledi.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat