Açık Öğretim Fakültesi Sınav Soruları Çalındı Mı?

Açık Öğretim Fakültesi Sınav Soruları Çalındı Mı?

Pazartesi, 06 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Açık öğretim Fakültesi Sınav Soruları Çalındı Mı? sorusu vatandaşlarımızın kafasını çok karıştıracak.
Bu edinebilddigim bilgilere göre Açık öğretim Fakültesi Sınav Soruları Çalındı Mı? haberiyle uyanan Türkiye de
KPSS’den sonra şimdi Açık Öğretim Fakültesi sınavlarında bir kopya skandalı ortaya çıktı. Astsubay İ.M.’nin dizinin üstünde ele geçirilen kağıtta tüm sorular ve yanıtları bulundu.

İstanbul’da haftasonu yapılan açık öğretim sınavında şüpheleri üzerine çeken Astsubay İ.M.’nin dizinin üstünde ele geçirilen kağıtta tüm sorular ve yanıtları bulundu.

Görevliler sınavı iptal edip tutanak tuttu. Tutanağın incelenmesinin ardından yapılan incelemede İ.M.’ye soruları kimin sızdırdığı ortaya çıkacak. KPSS skandalının ardından şimdi de açık öğretim sınavı skandalı.turkiyes.net

Akşam’ın haberine göre, İstanbul’da hafta sonu yapılan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bütünleme sınavlarında salon görevlilerinin dikkati büyük bir kopya olayını ortaya çıkarttı.

SICAK HAVAYA RAĞMEN MONT
Şişli’deki bir okulda cumartesi günü sabah saat 09.00′da ‘Maliyet Muhasebesi’ dersinin bütünleme sınavına giren Jandarma Astsubay İ.M. sınavın henüz başında şüpheli davranışlar sergilemeye başladı. Dördüncü sırada oturan İ.M.’nin havanın sıcak olmasına rağmen üzerinde koyu renk bir mont olması ve tedirgin hareketlerinden şüphelenen salon başkanı ve gözetmen, öğrenciyi takibe aldı. İ.M.’nin dizlerinin üzerindeki kağıtlara baktığını fark eden görevliler yanına gelerek müdahale etti.

HEMEN TUTANAK TUTULDU
Gözetmenler İ.M.’nin dizinin üzerinde bir not olduğunu görünce, notu alarak sınavının iptal edildiğini söyledi. Ancak kopya kağıdını inceleyen görevliler durumun normal bir kopya çekme olayı olmadığını anladı. İ.M.’de ele geçirilen kağıtta girdiği ‘Maliyet Muhasebesi’ sınavının tüm sorularının giriş cümlesi ile cevapların şıkları ve açıklamalarının olduğunu gören görevliler KPSS’dekine benzer bir kopya skandalının yaşandığını belirledi. İ.M.’nin sınavını iptal eden görevliler ele geçirdikleri üzerinde el yazısı bulunan soru ve yanıtlarının bulunduğu kağıdı da dosyaya koyup tutanak tuttu.
Açık Öğretim Fakültesi Sınav Soruları Çalındı Mı? haberi hakkında sizlerde yorumlarınızı bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
 • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
 • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
 • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
 • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“Açık Öğretim Fakültesi Sınav Soruları Çalındı Mı?” için 6 cevap

 1. korkut AKBABA diyor ki:

  oh ne güzel biz bir dersi verelim diye çalışıp duralım millet çalalım diye uğraşsın

 2. asus diyor ki:

  sınav iptal olsun

 3. msd ytgn diyor ki:

  sonuç ne şimdi yenilenecekmi sınav..

 4. demet diyor ki:

  sınav tekrarlansın hakkımızı yemesin kimse

 5. klm diyor ki:

  sınav iptal olmaz çünkü sınav sıralama sınavı diil kimsenin önüne geçme gibi bi durum yok

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat