Anne Karnında Bebek Cinsiyeti Nasıl Anlaşılır

Anne Karnında Bebek Cinsiyeti Nasıl Anlaşılır

Perşembe, 16 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Anneler ve babalar bebeklerinin cinsiyetini çok merak ederler ve bu aceleci çok heyacanlı anne babalara sesleniyorum; Cinsiyet önemli değildir , önemli olan bebeğin sağlığı sağlıklı dünyaya gelmesi.

Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Belli olur

Bebek cinsiyetinin anlaşılması için genital bölgeye doktorun özel bir cihaz ile bakması ile tespit edilir. Anne karnında cinsiyetin belirlenmesi karmaşık birşey değildir. Ancak bazı durumlarda birtakım karışıklıklar ne yazıkki olabiliyor.

Genital bölgeye bakmakta olan doktor çocuğun cinsel organ bölgesini görebiliyorsa erkektir. Alttan bakıldığı zaman erkek cinsel organı görünmüyorsa bebek kız çocuğudur. Ancak anne karnında bebek hareketleri sebebiyle bazı problemler oluşabilir.

Anneyle çocuğu arasındaki bağ olarak kabul edilen kordon bazen erkek cinsel organı sanılıyor ve birtakım yanlışlıklar oluşabiliyor.

Gebeliğin 3. ayının sonuyla 4. ayının başında çocuk cinsiyeti rahat bir şekilde tespi edilebilir.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat