Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Mitingi Canlı İzle 9 Mart 2014

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Mitingi Canlı İzle 9 Mart 2014

Pazar, 09 Mart 2014 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Mitingi canlı izle taşeron haberleri 9 mart 2014

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa canlı izle Recep Tayyip Erdoğan urfa mitingi izle  9 mart ak parti mitingi izle AkP mitingi Başbakan Taşeron konuşması 9 mart 2014

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 9 mart 2014 pazar günü Şanlıurfa mitingine katılacak. Seçim gününe yaklaşıldıkca mitinglerde arttı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik daha önceki Taşeron açıklamasında Başbakan’ın 9 mart 2014 pazar günü Şanlıurfa Mitinginde Taşeron açıklaması yapacağını bildirmişti.

İşte o gün geldi ve Tüm taşeronlar bu haberi bekliyor ? Taşeron kadro olacak mı Taşeron işçilerin son durumu nasıl 9 mart 2014

1- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Topçu Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka hitap edecek, Valiliği ziyaret edecek ve kaymakamlık önünde düzenlenen Suruç Tüneli Açılış Töreni’ne katılacak. (Şanlıurfa/13.00/14.30/15.30)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı miting nedeniyle Topçu Meydanı’nda çalışmalar aralıksız sürüyor. Alana asılan Saidi Nursi’nin resminin yer aldığı dev pankarttaki “Hizmet için Mekke’de de olsaydım, buraya gelirdim” söz dikkat çekti.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa canlı izle Taşeron 9 mart 2014 Taşeron haberi Taşeron Torba Yasası 9 Mart 2014 Taşeron İşçiler için Son durum işciye kadro verildi 9 Mart 2014 hükümet  Torba Yasası haberleri son dakika taşeron haberleri 10 mart Topçu Meydanı’nda Başbakan Mitingi izleTüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
 • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
 • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
 • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
 • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Mitingi Canlı İzle 9 Mart 2014” için 2 cevap

 1. mustafa diyor ki:

  başbakanın gelsinde urfa nın halini görsün.evet istemek için geliyor ş.urfaya bir günde hizmet için gelsin.çocuk hastanesinde bir yatakta 2 çocuk yatıyor birbirlerinin üstüne kusuyorlar.çocuğun bir hastalığı varken oluyor 4-5 hastalığı.

  doğum hastanesin kadın hastalar sıraya giriyor doğum için yer yok.ve ölü doğan çocuklar poşette veriliyor babasına.neden çünkü hastane küçük eleman yetersiz.

  Başbakan yeni doğum hastanesi ve yeni çocuk hastanesi yapılmasını istiyoruz.bu talepler olmazsa oyumuz HAYIR olacaktır.önce insan gibi yaşamak sonra demokrasi gelir.

 2. ALİ DUMAN diyor ki:

  Ben ücüz babasıyım konya ereglide ikamet ediyorum.Daha öncede iki tane oglum vardı.Biri 9 yaşında digeri 3 yaşında ALLAH sonrada arkasından 3 tane kız verdi.Kendim asgari ücretle geciniyorum.Konya ereğli kaymakamlıgına başvurdum.Hicbir konuda yardımcı olmadılar.Çocukların bezleri mamaları gün gectikce fazlalaşıyor.Bizlere yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat