BDP ye Molotof Kokteyli Saldırı Haberi

BDP ye Molotof Kokteyli Saldırı Haberi

Pazartesi, 18 Ekim 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.


BDP İstanbul İl Başkanlığına Molotof Kokteyli Saldırı Haberi hakkındaki tüm detaylı bilgiler aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

BARIŞ ve Demokrasi Partisi’nin (BDP) Tarlabaşı’nda bulunan İstanbul il binasına yapılan molotof kokteylli saldırı protesto edildi.

BDP il binası önünde toplanan partililer, “Başbakan konuştu, barış molotoflandı” pankartı açıp, “Baskılar bizi yıldıramaz” sloganları attı. Yaşanan saldırının bireysel bir saldırı olmadığı belirten BDP İl Eşbaşkanı Çiğdem Kılıçgün Uçar, “Diyarbakır’da tarihi KCK Davası’nın başladığı günde saldırının yaşanması oldukça manidardır. Başbakan partimizi terör örgütü gibi hedef göstermesinin ardından saldırı yaşanmıştır” dedi. Kürt sorunuyla yüzleşmekten korkan bir hükümetin Türkiye’nin hiçbir sorununa çare bulamayacağını söyleyen Kılıçgün Uçar, “Bizler bu tür saldırı ve sindirme politikalarına hiçbir zaman boyun eğmeyeceğiz. Saldırının arkasındaki faillerin bulunmasını istiyoruz” diye konuştu.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat