Belediye Başkanlığına Dilekçe Belediye Başkanlı Dilekçe Örneği Hazırla

Belediye Başkanlığına Dilekçe Örneği

Pazartesi, 23 Aralık 2013 tarihinde tarafından yazıldı.


Belediye Başkanlığına dilekçe yazmak isteyen arkadaşlar için sizlere kendimizin yazdığı bir dilekçe örneğiyle yardımcı olmak istedik.

GAZİANTEP BELEDİYE BAŞKANLIĞINA

ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP

MİMAR SİNAN LİSESİ öğrencisiyim. Belediyenin yapmış olduğu etkinliklerden haberimiz olmuyor.Okulumuzun güvenliğinin biraz daha artmasını istiyorum.Bu sıkıntının ortadan kalkmasını istiyorum.

Gereğini arz ederim…
TARİH

30.10.2009

Adres: MURAT ZENGİN

Çıksorut Aynı O Mahallesi 12 nolu Sokak no : 54



No results

Kategori: Genel

Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“Belediye Başkanlığına Dilekçe Örneği” için 13 cevap

  1. sümeyye karayiğit diyor ki:

    neden istediğim dilekçe örnekleri yok

  2. berkay diyor ki:

    Sayın belediye başkanı yeniken mah.687.sok no 37 de oturuyorum
    biz çocuklar maç yapıyoruz ama araba var araba olmadığında da
    herkes kızıyor. mahallede bir arsa var o arsaya halı saha yapılmasını istiyoruz

    SAYGILAR BERKAY…

  3. berkay diyor ki:

    sayın belediye başkanı ben 4-c ye gidiyorum.nihat delibalta i.ö.o ya gidiyorum. esenyurtta aşık şenlik caddesinde okulumuz.okulumuza futbol yeri yapılmasını istiyoruz
    saygılar berkay…

  4. ahmet kaya diyor ki:

    sayın Şehitkamil belediye başkanı oturmakta olduğum evvin arsasının tapusu belediyenin uzerine bulunmaktadır gerekenin yapılıp tapu’mun çıkarılmasını arz ederim saygılarımla

  5. aleyna diyor ki:

    SAYIN KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI 4-b sınıfına gidiyorum .SÜĞÜTLÜÇEŞME MAHALLESİNDE OYUN ALANLARI YOK VE ARASALARDA VEYA MÜSAİT BİR YEDE OYNAYINCA BİZLERE KIZIYORLAR.OYUN OYNAMAK BİZİMDE HAKKIMIZ OLDUĞU İÇİN SİZE BU DİLEKÇEYİ YAZIYORUM VE BİZE OYUN ALANI YAPMANIZI ARZ EDİYORUM.SAYGILAR……….

  6. sevgi eğri diyor ki:

    sayın belediye başkanım.bizim mahallede bir gecekondu vardı.orada oturanlar çıktı ama hayla o gecekondu yıkılmadı ve o gecekondunun içinde bir sürü sokak köpeği var.oradan gecen yoldan giderken o köpekler biz koşmasak da koşsak da bizi ısırmaya geliyolar biz bu durumdan şikayetciyiz.çünkü sadece bizi deil başka kişilere de böyle oluyor.git gide kokmaya başladık nerede bir köpek sesi duysam çok korkuyorum ne olur buna bir çare bulun…

  7. sevgi eğri diyor ki:

    bizim mahalle erturul gazi mahallesi uzun gemiciler sok.

  8. M. FURKAN HALVACİ diyor ki:

    SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ OKULUMUZUN YANINDA BAZ İSTSAYONU VAR BEN VE ARKAŞLARIMIZIN HAYATI SÖZ KÖNUSU OLDUĞU İÇİN O YETMİYOMUŞ GİBİ OTUURDUĞUMUZ SİTENİN TAM ÖNÜNDE KURTKÖY TROFOSU VAR GİBİ ÜSTÜMÜZDE DUMAKAYANIN ORDADA BİR BAZ İSTASYONU VAR İŞTE BİZ BU BAZ İSTASYONU İÇİNDE YAŞIYORUZ VE HAYATIMIZ SÖZ KONUSU YAŞAMAK İSTEMİYORUZ ZİDEN RİCAM BU BAZ İSTASYONU KALDIRMANIZI İSTİYORUZ

    TEŞEKÜRLER…

    PENDİK/KURTKÖY

  9. gülbahar cindir diyor ki:

    ben,istanbul sultanbeyli turgutreis mah.fatih caddesi ceyhan sokakta oturuyorum.sokağıda araçlar çok hızlı geçiyor ve zaten yol rampalı,rampadan inerken araçlar çok hızlı geçiyo ve sokakta çocuklarımız oynuyo ve çocuklarımızın can güvenliği tehlikeye düşüyo..istanbul büyükşehir belediyesinde yetkili birinden sorunuma çözüm bekliyorum..sokağıma bir hız kesici yapılmasını rica ediyorum..yapılacak kücük bir tümsek bile bu denli hızlı süren şoförleri durdurabilir.şimdiden teşekkür ederim,lütfen aciiiiiiillll ilgilenin..

  10. . diyor ki:

    sayın başkanım 6-d ye gidiyorumm bizi evden çıkarttılar sokak ta kaldıkk ayakkamımın içine su giriyor acilll yardımmm açızzz bide yardım edin şimdiden teşekkürlerr adress:ÇAMLIK MAHALESİ.BAŞAK SOKAKK .FIRATT SİTESİ.KARANFİL AP .NO 5 DAİRE.4

  11. zehra koç diyor ki:

    sayın belediye başkanı ben bezirganbahçe ilköğretimn okulundan 7.c öğrencilerinden zehra koç sizin çocukları sevdiğinizi biliyoruz. sizinle dilek ve şikayetlerimizi paylaşmak için okulumuza gelmenizi istiyoruz

    • merdiye kaplan diyor ki:

      sayın belediye başkanı ben bezirganbahçe ilköğretim okulundan 6.b öğrencilerinden merdiye kaplan sizin çocukları sevdiğinizi biliyoruz. sizinle dilek ve şikayet paylaşmak için okulumuza gelmenizi istiyoruz. gelirseniz çok seviniriz.

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat