Benim Hala Umudum Var 27.Bölüm Fragmanı 16 Ocak 2014

Benim Hala Umudum Var 27.Bölüm Fragmanı 16 Ocak 2014

Salı, 07 Ocak 2014 tarihinde admin tarafından yazıldı.

benim hala umudum var 27.bölüm

benim hala umudum var 27.bölüm

Benim Hala Umudum Var 27.Bölüm Fragmanı izle fox tv Benim Hala Umudum Var son bölüm izle Benim Hala Umudum Var yeni bölüm fragmanı 16 ocak 2014 fox tv Benim Hala Umudum Var 28.bölüm

Fox tv ekranlarına transfer olan Benim Hala Umudum Var dizisinin dün yani 9 ocak 2014 perşembe günü yeni bölümü olan Benim Hala Umudum Var 26.bölümü yayınlandı.Herkesi ekran başına kitleyen Benim Hala Umudum Var dizisinin diğer bölüm fragmanı şimdiden aranan kelimeler arasında. Benim Hala Umudum Var 27.bölüm özeti ve konusu birazdan eklenecektir.

Benim Hala Umudum Var dizisi hakkında sizlerde bu başlık altında yorumlarınızı ve sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan’ın tutuklanmasıyla herkes şok olur. Umut bu zor günlerinde Rüzgar’a destek olmak için elinden geleni yapar. Ozan ise Hakan’ın ses kaydını, suya düşen telefondan kurtarabilmenin peşindedir. Böylelikle Hakan’ın gerçek yüzünü herkese gösterecektir. Tüm bu olaylar yaşanırken Umut ve Ozan boşanmak için Hakim’in karşısına çıkar. İkisini de zor dakikalar beklemektedir. Asude basını kontrol altında tutmaya çalışsa da işlerin raydan çıktığının oda farkındadır. Hakan ve Umut’ a destek olan Asude gerçek bir dost olduğunu bir kez daha kanıtlar. Berk Oktay, Gizem Karaca ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerini paylaştığı, Ali Erkazan, Sermin Hürmeriç, Nergis Çorakçı, Levent Özdilek, Burak Altay, Hakkı Ergök, Betül Şahin, Belgin Erdoğan, İpek Elban, Elvan Dişli, Gözde Kaya, Elvan Dişli, Pınar Göktaş, Ayberk Koçar, Savaş Alp Başar ve Laçin Ceylan’ın sıcak hikayesi yeni bölümü ile 16 Ocak Perşembe akşamı 20.30 da FOX’ta!Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat