Bugünün Saraylısı 9.Bölüm Fragmanı (ATV 4 Ocak)

Bugünün Saraylısı 9.Bölüm Fragmanı (ATV 4 Ocak)

Cumartesi, 28 Aralık 2013 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Bugünün Saraylısı 9.bölüm fragmanı

Bugünün Saraylısı 9.bölüm fragmanı

Cumartesi akşamlarının reyting dizileri arasına girmeyi başaran Bugünün Saraylısı yeni bölümü ile Atv ekranlarına geliyor.

Bugünün Saraylısı dizisi 9.bölüm ile 4 Ocak 2014 Cumartesi günü yeni bölümü ile izleyicileri ile buluşuyor.Bugünün Saraylısı 9.bölüm fragmanı.

Bugünün Saraylısı geçen bölümlerde neler yaşandı:
Nevbahar’ın ağzından kaçırdığı sır Ayşen’i altüst eder. Büyük kıyamet ise Rezzan ve Neslihan işbirliği ile eski aşkın magazine düşmesi sayesinde kopar.

Büyük dedikodu dalga dalga yayılırken Ata ilk şokun ardından, Ayşen’e babası olduğu gerçeğini söylemeye hazırdır. Üftade’nin ise fırtınayı dindirmek için başka planları vardır.

Ayşen’e yaklaşmaya çalıştığı her adımda onun güvensizliğine çarpan Savaş aralarındaki kaçma kovalamacayı bitirmeye karar verir. Savaş’ın attığı büyük adım herkes için beklenmedik olur.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat