Can Bonomo Eurovision Şarkısı Dinle

Can Bonomo Eurovision Şarkısı Dinle

Salı, 17 Ocak 2012 tarihinde admin tarafından yazıldı.


2012 Eurovision Şarkımız ve Can Bonomo

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek olan 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Can Bonomo temsil edecek. Can Bonomo ‘nun Eurovision Şarkısı ve Seçilme Öyküsü :

Eurovision’da Türkiye’yi temsil edecek Can Bonomo ile aranjör ve klip yönetmeni Can Saban, AA muhabirinin sorularını yanıtladı :

Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu, Türkiye’yi Eurovision’da temsil etmekten gurur duyduğunu ifade eden Bonomo, ”Türkiye’yi yurt dışında temsil edeceğim için mutluyum ve onur duyuyorum” dedi.

Bu konuda spekülasyonlar yapıldığı hatırlatılarak, ”Bu önemli görevi üstlenecek olmasından dolayı ne hissettiği” sorulan Bonomo, ”Bize de çok büyük sürprizoldu. Böyle bir göreve layık görüldüğüm için çok heyecanlıyım. Alnımızın akıyla gidip ülkemizi çok güzel bir şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat