Çocuklar Duymasın Meltemle Gönülün Çiftlik Kurma Oyunu Video İzle

Çocuklar Duymasın Meltemle Gönülün Çiftlik Kurma Oyunu

Perşembe, 02 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Çocuklar Duymasın Meltemle Gönülün Çiftlik Kurma Oyunu hakkında detaylı bilgiler:

Oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız oyunun tek kötü yanı süre kısıtlamalı olmasıdır ama yine de oynanmaya değer bir oyun.Oyunda ilk başta hindi alarak başlıyorsunuz. Daha sonra hindiden gelen yumurtaları satıyorsunuz. Artan para ile inek alıyorsunuz. Çimenler bitince hindiler için çimen geliştiriyorsunuz. Onları aracınızla kasabada satıyorsunuz.


Orjinal adı FARM FRENZY 3 olan bu oyunumuzun Türkçe adı Sanal Çiftlik 3′tür.FARM FRENZY’nin önceki sürümlerinde tavuklarımız basit görünürken şimdi tavukların görünümü düzelmiş durumda. Oyunda kuyudan çektiğimiz su sayısı kadar yere döküp tavuğumuz için ot yetişmesini sağlıyoruz. Tavuğumuz beslendikçe yumurtluyor ve bizim görevi bitirmemiz için gerekli puanı üretmiş oluyor. Yalnız tavuğu yedirip yumurtalarını toplamak için 2 dakika zamanınız var. Oyunda ayrıca 15′ten fazla bölüm vardır.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat