Deniz Yıldızı 930.bölüm Fragmanı (Yeni bölüm)

Deniz Yıldızı 930.bölüm Fragmanı (Yeni bölüm)

Pazartesi, 30 Aralık 2013 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Hafta içi her gün saat 19:15′te ekranlara gelen Deniz yıldızı dizisi yeni bölümü ile 31 Aralık Salı akşamı 930.bölüm ile ekran karşısına çıkıyor.Deniz yıldızı 930.bölüm izle 31 Aralık 2013 salı

deniz yıldızı

Deniz yıldızı son bölümde neler yaşandı?

Mustafa Engin’i kaçırmış, depoya kapatmış, hayatlarını terketmesi için tehdit etmektedir. Gizem ise Engin’in kendisini terk ettiğini düşünmeye başlamıştır. Engin yapılan tehditlerin sonunda gerçekten Gizem’i terk edip gidecek midir? Sarp Yıldız’ı hastanenin psikoloji katında Elif için araştırma yaparken yakalamıştır. Sarp Yıldız’ın Elif’i bulduğunu ve onu tehdit ettiğini anlayacak mıdır? Pelin Özgür’ün Esra’yla sevgili olma konusunda yalan söylediğini sezmeye başlamış, Özgür’ü göz hapsinde tutmaktadır.Pelin, Melih, Esra, Gizem ve Özgür’ün yalanını ortaya çıkarabilecek midir?

Can Banu’yla boşanmaya karar vermiş ancak allak bullak haldedir. Esra abisinin bu halini gördükçe ona Melih konusunda yalan söylediği için vicdan azabı çekmektedir. Can karısı Banu’dan sonra çok sevdiği kardeşi Esra’nın da kendisine yalan söylediğini öğrenecek midir?Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat