Earl Kasırgasında Son Gelişme Haberleri İzle

Earl Kasırgasında Son Gelişme Haberleri

Çarşamba, 01 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Earl Kasırgasında Son GelişmeLeri hakkında bilgi vermek istedim.Aşağıdaki yazımda Earl Kasırgasında Son Gelişmeleri detaylı açıklama ve Earl Kasırgasında Son Gelişmeleri videosu yayınlanmıştır.

Merkezi ABD’nin Florida eyaletinde bulunan Amerikan Ulusal Kasırgalar Merkezi (NHC) yayımladığı bültende, Earl’ün gelecek 48 saat içinde güçlü bir kasırgaya dönüşeceğini ve Porto Riko adasının yanı sıra bölgedeki Culebra ve Vieques adalarında da alarm durumuna geçildiğini kaydetti. Earl kasırgasının saatte 24 kilometre bir hızla batı-kuzey-batı yönünde Bermuda adalarına doğru ilerlediği belirtildi. Earl’ün Küba’yı da etkileyebileceğini belirten uzmanlar, kasırganın etkisiyle Porto Riko sahil bölgelerinde 1.5 metre boyunda dalgalar oluşabileceği uyarıda bulundu. Earl Kasırgası Karayipler’de bazı adaları vurduktan sonra Amerika’nın doğu kıyılarına doğru ilerliyor. Amerikan Ulusal Kasırgalar Merkezi, kasırganın hafta sonundaki Çalışma Bayramında, tatilcilerin planlarını bozabileceği uyarısında bulundu. Amerika’da Pazartesi günü resmi tatil olarak kutlanacak. Kasırganın kıyı bölgelerinde halkın evlerinden tahliyesine yol açabileceği belirtiliyor.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat