Erkeklerde Yağ Aldırma Operasyonu

Erkeklerde Yağ Aldırma Operasyonu

Cuma, 17 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Erkeklerde Yağ Aldırma operasyonu hakkında tüm detaylı bilgiler aşağıdaki makalede.

Genellikle yağ ve kalori bakımından yüksek gıdaları tercih eden erkekler de kadınlar kadar estetik operasyonlara başvuruyor. Erkeklerde burun estetiği kadar ilgi gören yağ aldırma operasyonu hakkında herşey bu yazıda bulabilirsiniz

Vücutta bulunan yağ oranı, yaş ilerledikçe artıyor ve artan bu yağlar malesef fiziksel egzersiz ve diyete karşı direnç göstermekte. Hareketsiz olan yaşam sonunda vücutta yer alan yağlar hem sağlık hemde görüntü yönünden erkeklerin en büyük sorunlarndan birisidir.

Genelde yağ ve kalori açısından yüksek gıdalara yönelen erkekler kadınlar kadar bu konu hakkında estetik operasyonu tercih ediyorlar. Erkeklerin burun estetiği ve saç ektirme operasyonu en fazla tercih edilen operasyonlardan birisidir.,

Yağ Aldırma En Çok Hangi Bölgeye Uygulanır

Erkeklerde yağlanma yeri genelde göbek deliğinin etrafında, karın ve her iki yanda bel bölgesi ile sınırlıdır. Yağların altında en zayıf olan erkekte dahi bir miktar karın kası vardır. Bu yüzden ameliyatta genel amaç göbek bölgesinde yer alan yağların mümkün olduğu kadar alınmasıdır. Kadınlardaysa yağları almak fazla erkeksi ve kaslı bir görüntü oluşturduğu için genelde daha az uygulanmaktadır. Erkek derisinin kadın derisine oranla kendisini toplama kapasitesi daha iyidir. Erkeklerin bel simitleri liposuction yöntemi ile tamamen ortadan kaldırmak ne yazık ki mümkün değildir. Erkekte kiloyla beraber meme kısmında da büyüme yada sarkma oluşabilir.

Yağ Aldırma Operasyonu Nasıl Yapılır

Bir insana liposuction uygulanmasının en önemli aşaması derinin cinsidir. Yağ aldırma deri kalitesine göre yapılır. Güzel bir sonuç almak için derinin diri ve sıkı olması gerek. Böylece insana kendisini çabuk bir şekilde toplar ancak deri gevşediyse lestikiyeti yok olduysa sorun oluşturacak bir deri ise başka yöntemler uygulanması gereklidir.

Vücudun belli yerlerinde biriken yağların vakumla alınması oldukça basit bir yöntemdir. Ancak sonrasında kurallara uyulmazsa sonuç başarılı olmaz. Başarılı bir sonuç için kişi kurallara uymalıdır. Liposuctiondan sonra 2 ay çok önemlidir. Bu süre içinde bazı şeyler yapılması gerekir.

Bu operasyon ile yağ alınan birisi 24 saat denetim altında tutulur ve evine öyle gönderilir. Kişi 48 saat sonra normal yaşantısına dönebilir.Bu operasyonu insanın düşünerek bir yerinin moralmasına benzetebiliriz.Morluk nasıl iyileşip o yerin eski haline dönmesi bekleniyorsa bu işlemde de aynı durum söz konusudur. Beklenmesi gereken süre 2 aydır. 2 Ay içinde korse, masajlar ve lpg cihazı ile vücudun şekle girmesi sağlanır.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat