Fatih Harbiye 19.Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2014

Fatih Harbiye 19.Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2014

Cumartesi, 11 Ocak 2014 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Fatih Harbiye 19.bölüm video

Fatih Harbiye 19.bölüm video

11 ocakFatih Harbiye 19.Bölüm Fragmanı izle video show tv Fatih Harbiye 19.bölüm izle son bölüm fragmanı 18 ocak 2014 cumartesi günü ekranlara gelecek Fatih Harbiye dizisi hakkında biraz bilgi vermek istedim.
Fatih Harbiye 20.bölüm fragmanı ve özeti detayları burada.

Fatih Harbiye 19.bölüm özetinin konusu ;
yeniyıl nedeniyle bazı dizilere birer haftalık aralar verildi bakalım bizim hayranı olduğumuz Fatih Harbiye dizisinde böyle bir tatil olacak mı?
Eski bölümden bir alıntı özetiyle sizlere aktarmak istiyoruz.
Fatih Harbiye 18.bölüm özeti

Neriman ve Faiz bey, davetsiz gelen misafir karşısında şaşkınlıklarını gizleyemez. Selim beyin ziyaretinin sebebini öğrenen Neriman’ın vereceği tepki ise merak konusudur. Neriman’ın yokluğu Şinasi’ye ilham kaynağı olurken, Macit, babasına rağmen, Neriman’a olan aşkını yaşamaya kararlıdır. Uzun uğraşlar sonucu Şahika ile ilgili amacına ulaşan Cihan’ın heyecandan içi içine sığmazken kabusa dönen gece de Cihan için uzatılan yardım eli herkesi şaşkına çevirir.

Fatih Harbiye 20.bölüm fragmanı hakkında sizlerde yorumlarınızı bu başlık altından Fatih Harbiye hayranlarıyla paylaşabilirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat