Fatmagülün Suçu Ne İsmail Filiz hayatı

Fatmagülün Suçu Ne İsmail Filiz Kimdir Resimleri

Çarşamba, 25 Ağustos 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi olan Fatmagülün Suçu Ne dizisinin başrol oyuncularından yakışıklı oyuncu İsmail Filiz hayatı ve resimlerini sizlerle paylaşmak istedim.

Fatmagülün Suçu Ne İsmail Filiz Kimdir :

Ezel dizisinin kendisi, bir fenomen olma yoluna giderken, dizide oynayan oyuncularda basında sık sık yer almaya başladı. Dizi’de jenerikte ismi geçmeyen ama oldukça önemli bir rolde yer alan bir oyuncu var. Kenan İmirzalıoğlu‘nun oynadığı Ezel karakterinin ameliyattan önceki halini, yani Ömer’i canlandıran İsmail Filiz. İsmail Filiz için önceleri, “Kim bu çocuk?”, “Kenan İmirzalıoğlu‘na ne kadar benziyor.”, Kenan İmirzalıoğlu‘nun gençliğini oynayan kim?” gibi sorular ve cümleler duyulmaya başlandı. Ardından kendisiyle ilgili basında çıkan haberler sayesinde ismi ile anılır oldu.

Ay Yapım, yapımcıları tarafından bir benzin istasyonunda keşfedilen İsmail Fİliz, bir tesadüf eseri televizyon camiasına girmiş oldu. Varlıklı bir ailenin oğlu olan İsmail Filiz için oyunculuk yeni bir kavram olsada, ekranda verdiği ışık seyirciyi çekiyordu. Aslında Bu Kenan İmirzalıoğlu benzerliği ile de alakalı ama yine de kendine has duruşu ve mimikleri ile farklı bir birey olduğunu da gösteriyor. Ay Yapım‘da öğle düşünmüş olmalı ki, genç oyunucuyu Nisan ayında çekecekleri bir dizide önemli bir rol teklif etmişler. İsmail Filiz 1980 yılında Çankırı merkez doğumlu. İlk ve ortaöğrenimini ve lisenin bir kısmını Çankırı’da tamamlayan Filiz, Samanyolu Koleji ve Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nde ortaöğretimin tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi’nde eğitimine devam etti. İsmail Filiz oyunculuğu aslında hobi olarak düşünüyor ama teklifi kabul etmesi ile oyunculukta ciddi adımlar atmaya başladı. İsmail Filiz 2011 yılında Ay Yapımın yapımcılığında Vedat Türkali‘nin senaryosundan uyarlanan Fatma Gül’ün Suçu Ne? dizisinde Beren Saat ile başrolü paylaşacaklar.

Fatmagülün Suçu Ne İsmail Filiz Resimleri

Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat