Fetih 1453 Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Fetih 1453 Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Çarşamba, 22 Şubat 2012 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Fetih 1453 Dizi , 2012 Fetih 1453 Dizisi ne zaman başlıyor
Fetih 1453 filmi Dizi oluyor evet arkadaşlar vizyona girdiği günden bu yana izlenme rekoru kıran Fetih 1453 filmi dizi oluyor.

Fetih 1453 Dizisinin ne zaman başlıyacağını ve Fetih 1453 Dizisi hakkındaki detayları merak eden arkadaşlar için bu konuyu açmış durumundayız.

‘1453’ FiLMi DE DiZi GiBi YAYINLANACAK

Rahşan Gülşan, Habertürk’teki köşesinde yazdı, “Fetih 1453 dizi olacak” diye. Haber doğru. Filmin yayın hakkı Show TV’de. Kanal, filmi ekim ayında dört bölüm olarak yayınlayacak. Sonra beşinci bölümden itibaren, dizi versiyonu başlayacak. Yani dizi, filmin devamı olacak.
Burada bir noktayı belirtmek lazım; bu örnek aslında bir gerçeği de gösteriyor; Show TV, ‘Muhteşem Yüzyıl’la kan kaybetmedi. Şimdi ‘Fetih 1453’ ile yeni bir olaya imza atmış oluyor. Galiba yaratıcılık böyle bir şey. Benim için ha ‘Muhteşem Yüzyıl’ ha ‘Fetih 1453’, fark etmiyor. Kanalların arasındaki rekabet açısından bakılınca Show TV, yerine yenisini ikame etmiş oluyor. Ve sanırım ‘Muhteşem Yüzyıl’ kanaldan giderken düşünülüp, taşınılmış bir operasyon bu.

FATİH PROJESİ’YLE TÜY DÖKÜCÜ ÜRÜN İLİŞKİSİ

Ne bağlantısı var? Bal gibi var. Bu bağlantıyı başarılı bir şekilde kuran kim? Çiğdem Tunç. Bir süredir kendileri tüy dökücü setin tanıtımı için ekranda. Beyaz TV’de Ece Erken’in programındaydı. Uzun uzun anlattı setin yararlarını, kimlerin kullanabileceğini vs. Beyler de hedef kitle listesinde.“Beyler de ‘delikanlılığı bozar’ diyorsa annelerinden, eşlerinden, kız kardeşlerinden yardım alabilirler” dedi. “Git kız, eczaneden tüy dökücü al” konusunda yani.
Ve sonra Başbakan’ın açıkladığı okullarda tablet bilgisayar projesiyle tüy dökücü setin arasındaki bağı şöyle kurdu; “Her şeyin çaresi artık bu çağda elimizin altında. Biliyorsunuz sayın Başbakan Fatih Devrimi yapıyor. Okullarımızdaki eğitim bile tamamen teknolojiye dayalı. Teknolojiye güvenelim, ama doğanın sunduğu nimetlerden de vazgeçmeyelim…”Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat