Gerçeğin Gözleri Filmi Kanal D

Gerçeğin Gözleri Filmi

Pazar, 03 Nisan 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Gerçeğin Gözleri FilmiKanal D ekranlarında yayınlanan bir yabancı film “Vantage Point ” yani “Gerçeğin Gözleri” ismindeki film rekor kırdı.
İzleyici ekran başına kilitleyen Gerçeğin Gözleri filminin oyuncuları ve Gerçeğin Gözleri Film detayları aşağıdaki makalede mevcuttur.

Orjinal adı : Vantage Point

Yönetmen : Pete Travis
Yapım Yıl :2008 Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim, Polisiye, Politik, Suç
Oyuncular : Matthew Fox, Dennis Quaid, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Forest Whitaker, William Hurt, Eduardo Noriega, Ayelet Zurer, Said Taghmaoui, Leonardo Nam..

Gerçeğin Gözleri Film Konusu : Thomas Barnes (Dennis Quaid) ve Kent Taylor (Matthew Fox), küresel boyutta terörle savaşın dönüm noktasında Başkan Ashton’ı (William Hurt) korumakla görevli gizli ajanlardır.

Başkan Ashton, İspanya’ya varışından birkaç dakika sonra vurulunca, kargaşa baş gösterir ve suikastçı avı sırasında apayrı yaşamlar kesişir. Kalabalıkta bulunan Amerikalı turist Howard Lewis (Forest Whitaker), çocukları için başkanın gelişini kaydederken başkana ateş eden kişiyi görüntülediğine inanır. Kalabalığın içindeki bir diğer kişi, tarihi olayı tüm dünyada milyonlarca televizyon izleyicisine aktarmakta olan Amerikalı haber yapımcısı Rex Brooks’tur (Sigourney Weaver).

Onlar ve diğerleri hikayelerini anlatırken, bulmacanın parçaları yerine oturmaya başlar; ve anlaşılır ki yüzeyin hemen altında şok edici gerekçeler yatmaktadır.

Gerçeğin Gözleri Film Fragmanı:

  Etiket:


Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat