Gerilim Noktası Filmi

Gerilim Noktası Filmi

Cumartesi, 12 Şubat 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Kanal d ekranlarında 13 şubat 2011 gecesi tv de ilk kez yayınlanacak olan güzel bir yabancı filmi ; Gerilim Noktası filmi yani Impact Point filmi aynı zamanda Etki Noktası ismide deniliyor.

Gerilim Noktası Filmi konusu , Gerilim Noktası Filmi oyuncuları ve Gerilim Noktası Filmi hakkında detaylar ;
Yönetmeni : Hayley Cloake
Gerilim Noktası Film Oyuncuları :
Brian Austin Green, Kayla Ewell, Joe Manganiello, Linden Ashby, Melissa Keller, Kelly Walker, Brittani Noel, Nikki Novak, Eddie Alfano, De’ Leon Howard III, Devin Kamin, Michelle Bloomdahl, Ron Roggé

Gerilim Noktası Konu ve Özeti:
Kelly, hayatını plaj voleybolune adamış, başka hiçbir şeyle ilgilenmeyen, kendi halinde yaşayan bir genç kızdır. Bir gün Holden adında gizemli bir muhabir ile tanışır. Bu tanışmadan sonra gerek Kelly’nin, gerekse etrafındaki insanların başına tuhaf şeyler gelmeye başlar. Kelly, Holden’dan şüphelenmeye başlasa da hayatının en büyük ve en önemli maçına hazırlanmak zorundadır. Acaba her şeyin çıkış noktası Holden’mıdır, yoksa bu gizemli adamda karanlık bişeylermi vardır?

Gerilim Noktası Filmi Türkçe

Gerilim Noktası Filmi hakkında siz sinema severler bu başlık altında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat