Google Ne Zaman Kim Tarafından Kuruldu

Google Ne Zaman Kim Tarafından Kuruldu

Çarşamba, 22 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Evine bilgisayar alıp ve interneti bağlatan bir insan ilk olarak google.com ile tanışıyor.Bu çok normal çünkü internetin kralı olan google arama motoru dünyada 1 numara.
Ne isterseniz google değilmi? ne aramak istiyorsanız ne sormak vs gibi her türlü sorunuza yanıt bulacağınız bir arama motorunun kim tarafından kurulduğu ne zaman vs gibi sorularını merak etmiyormusunuz. İşte sizlere cevap;
Google dünyada ünlü en geniş arama motoru 4 ekim 1998 senesinde Larry e.page ve Sergey M. birin tarafından kurulmuştur.

Sergey Mikhaylovich Birin 21 Ağustos 1973 senesinde eski sovyetler birliğinde dünyaya geldi. Ailesiyle beraber 6 yaşındayken Amerika’ya iltica ettiler. Eğitimini University of maryland ve Stanfort University’de yaptı.

Lawrence Larry Page 26 mart 1973 senesinde Amerika’da doğdu. Eğitimini University of michigan ve Stanfort University’de yaptı.

Bu ikilinin serveti forbes dergisine göre 17,5 milyar dolardır. Dünyanın en zengin 27.kişileridir.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat