Hangi Parfüm Daha Kalıcı,Hangi Kokular Daha Kalıcı oluyor,Kalıcı Parfüm

Hangi Kokular Daha Kalıcı

Cuma, 08 Ekim 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Hem bayanlar hemde beyler Kalıcı bir parfümünüzün olmasını istemezmisiniz.Gerçi bu arala çok zor bulunuyor kalıcı koku bulmak;
Beyler ve bayanlar kokulardan bir kaç şey bekleyebilirsiz ve bunlar hafifliğine birde kalıcılığına kadar değişmektedir. Özellikle kokunun kalıcı olmaması ve kokusunun uçması bayanları en çok sinir eden durumlardan birisidir. Kokuların teninizin rengine uymasıda çok önemlidir. Örneğin açık tenli bayanlar daha çok şeker, vanilya gibi hafif kokuları tercih etmeleri bu kokunun geçiciliğinin daha uzun süre olmasını sağlamaktadır.

Esmer tenli bayanlar için önereceğimiz kokular baharatlı koku çeşitleri olacaktır. Baharatlı kokuların kalıcılığı daha fazla olur ve ten rengine daha uygun bir koku olarak uzmanlar tarafından önerilmektedir. Her kişi kendi fiziksel yapısına göre parfüm seçmelidir. Zayıf olan kişi şişman bir kişiye oranla daha az terleyecektir ve parfümün kalıcılığı daha fazla olacaktır.

Uzmanlar kesinlikle terin üzerine parfüm sıkılmaması gerektiğini vurgulamaktadırlar. Parfümün kalıocılık oranına balkıldığında da az terleyen kişilerde parfüm daha kalıcı olarak görülmektedir. Ter bölgesinin üzerine sıkılan parfüm ise kimyasal etkiler içerdiğinden terli bölgede kızarıklık etkisi yada alarjik etkilere sebep olabilir.

Kalıcılığa göre esmer tenli bireyler meyve aromalı ve baharatlı kokuları tercih etmeleri gerekirken, açık tenli kişilerde bu durum ise daha hafif kokuları ve şeker tarzı kokuları tercih etmeleri onlar için daha uygun olacaktır.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat