İbrahim Tatlıses Nasıl Vuruldu İbrahim Tatlıses Sağlık Durumu 15 Mart 16

İbrahim Tatlıses Sağlık Durumu

Salı, 15 Mart 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ‘İbo Show’ programının çıkışında kimliği belirsiz kişiler tarafından uzun namlulu silahla saldırıya uğradı. Tatlıses’in kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı ve ameliyat sonrası hastaneden yapılan son açıklama: İbrahim Tatlıses, tarafımızdan uyutulmaktadır. Yarın sabah tomografi sonrasında, uyandırılıp uyandırılmayacağı ekibimiz tarafından değerlendirilecektir. Tek söz söylenecek olursa, ameliyat sonrası durumdan daha iyi bir yerdeyiz. Biz düzenli aralıklarla size bilgi vermeye devam edeceğiz. Bu süreç içerisinde Acıbadem Maslak Hastanesi Yönetimi dışında, sizlere verilen sağlıkla ilgili bilgilere lütfen itibar etmeyin.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“İbrahim Tatlıses Sağlık Durumu” için 2 cevap

  1. Ihsan kaya diyor ki:

    Ibo baba cok cok geçmiş olsun allah büyük inşallah sağlam güçlü çıkarsın yoğun bakımda bütün şanlıurfa ve bütün dünya seninle benim.ben kendim de şimdi almanya mannheim ludwigshafen hastanesindeyim ve senin için allah tuva ediyorum. :-) :-):-):-):-):-):-):)

  2. arash diyor ki:

    doalarim sanin ichin.(iran_orom)

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat