İmamın Ordusu Kitabı Ahmet Şık

İmamın Ordusu Kitabı Ahmet Şık

Perşembe, 31 Mart 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.

İmamın Ordusu Kitabı
Ahmet Şıkın ‘ ın 2011 yılı kitabı İmamın Ordusu’nda neler yazıyor ve İmamın Ordusu kitabı hakkında detaylar;

Yazar Ahmet Şıkının kitabı İmamın Ordusunun içeriği ve İmamın Ordusunun özeti aşağıda;
Odatv soruşturması kapsamında tutuklanan yazar Ahmet Şık’ın yayımlanmamış ‘İmamın Ordusu’ adlı kitabın taslağı için polis Radikal gazetesine gitti. 12. Ağır Ceza Mahkemesi de kitaba yayın yasağı koydu. Peki Ahmet Şık’ın Kitabı İmamın Ordusu kitabının içeriği ne? Soruşturma ne aşamada. İşte ayrıntılar:

”Ergenekon” soruşturması kapsamında Kadıköy’deki İthaki Yayınevi’nde ikinci kez yapılan arama tamamlandı.

Yanınevinin bulunduğu Kadıköy Bahariye Dr. İhsan Ünlüer Ersoy Apartmanı’na öğle saatlerinde gelen Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, tutuklanan gazeteci Ahmet Şık tarafından yazıldığı belirtilen ”İmamın Ordusu” adlı kitabın dijital kaydının bulunduğu harddiski alarak, aramayı tamamladı.

İthaki Yayınevi Editörü Ahmet Öz, aramaya ilişkin şunları söyledi:

”Savcılık kararıyla dün gece arama yapılmıştı. Bugün İstanbul 12. ağır Ceza Mahkemesinin kararıyla geldiler. Dün gece söz konusu kitabın dijital ortamdaki kaydı polislerce silinmişti. Bugün de bilgisayarın harddiskine el koydular. Kitabın dijital kopyasını bulundurmak yasak, mesele bu. Harddiskin içerisinde başka çevirilerimizde vardı. İşimiz fiili olarak durmuş durumda. Harddiski geri vereceklerini söylediler.”

RADİKAL’DEN KİTABIN TASLAK KOPYASI ALINDI ASLI SİLİNDİ

Odatv soruşturması kapsamında tutuklanan yazar Ahmet Şık’ın yayımlanmamış ‘İmamın Ordusu’ adlı kitabın taslağı için polis yayın evine bu gün 2. kez gitti.

Polisin Radikal gazetesindeki bazı bilgisayarlarda yaptığı incelemelerde de Ertuğrul Mavioğlu’nun bilgisayarından bir kopya aldı.

İtaki Yayınevinden Radikal’e kadar uzanan aramada polisin ’001 kitap son’ adlı dosyanın peşinde olduğu belirtildi. ‘İmamın Ordusu’ adlı kitabın bir kaydı olduğu düşünülen bir dosyayı kopyaladı.

MAVİOĞLU: ”FIRSAT BULUP OKUYAMADIM AMA ŞU AN ÇOK PİŞMANIM OKUMADIĞIMA”

Gazeteci Ertuğrul Mavioğlu, ”Ergenekon” soruşturması kapsamında polisin Ahmet Şık’ın gönderdiği kitap taslağına el koyduğunu bildirdi.

Mavioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ahmet Şık’ın kitap taslağına el konulması yönünde İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesinin kararı olduğunu hatırlatarak, kitap taslağının polise teslim edilmemesinin ”terör örgütüne yardım ve yataklık” suçu kapsamında değerlendirileceğinin kendisine bildirildiğini söyledi.

Bu karar uyarınca Şık’ın gönderdiği kitap taslağının aranması amacıyla çalıştığı Radikal gazetesine gelen polislerin şu anda bilgisayardan taslağın çıktılarının aldığını, daha sonra kaydı sileceklerini belirten Mavioğlu, ”Ahmet Şık, 18 Aralık 2010′da ”00kitap son” koduyla kitap taslağını bana göndermişti. Açıkça söyleyeyim, fırsat bulup okuyamadım. Sadece bir göz gezdirdim ama şu an çok pişmanım okumadığıma. Ancak gök kubbe altında hiçbir şey gizli kalmayacaktır” dedi.

Mavioğlu, polisin, kendisinin dışında ayrıca Ahmet Şık’ın eşi Yonca Şık ile avukat Fikret İlkiz’i de arayarak, onlarda bulunan nüshaların da teslim alınacağı yönünde tebligatta bulunduğunu söyledi.

İSTANBUL 12. AĞIR CEZA MAHKEMESİ, GAZETECİ AHMET ŞIK’TAN ELDE EDİLEN KİTAP TASLAĞININ DOKÜMAN VE TÜM NÜSHALARINA EL KONULMASINA KARAR VERDİ

İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi, gazeteci Ahmet Şık’tan elde edilen kitap taslağının doküman ve tüm nüshalarına el konulmasına karar verdi.

Mahkemenin kararında şöyle denildi:

”(İmamın Ordusu) isimli döküman ve tüm nüshalarına içerik olarak aynı mahiyetteki evrak ve tüm nüshalarına İstanbul Emniyet Müdürlüğünün 17 Mart 2011 tarihli yazısı ekinde sunulan 16 Mart 2011 tarihli 49 sayfalık rapor içeriğinde belirtilen evrak ve tüm nüshalarına CMK 121, 122, 123/2, 124, 127 uyarınca el konulmasına karar verildi”Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
 • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
 • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
 • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
 • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“İmamın Ordusu Kitabı Ahmet Şık” için 4 cevap

 1. Mustafa Kuşcu diyor ki:

  Şu kitaptan bir iki cümle yazın da merakımızı giderelim. Bu kadar sakıncası neyimiş görelim.

 2. haci bayazit diyor ki:

  Allah’ın muhteşem yaratığı, tarihin şahitleri. Allah(cc) vicdani duyarlılığınız ile alemi insanlığı aydınlatsın.amin
  Din’ler arası diyalog,
  önceki ve son din islam’ın ikinci ana esası Peygamberini perdeleyip, insanlara uydurulmuş, yeni bir din, deccalizmin misyonudur.
  Fetullah Gülen de deccalizim misyonunun ileri birliği, karaya vurmuş, oturmuş yanıdır.
  -Vatikan uyandı/anladı, bu gurupların islamı/müslümanı temsil edemeyeceği kabul görmeyeceği, din’ler bahcesi, temsili sırat köprüsü gibi etkinlikler ile insanları kurtuluşa karşıya değil, önlerinde engel olup aşağı ateşe itdiklerini.
  -F.Gülen şeytanın telkinlerini, uyanıkken kendi şekilinde veya rüya yolu ile, kapı giriş çıkışı, pencere altı, mutfak, çöplük, kulak çınlaması, göz sarimesi, dolgu dişlerden gelen sesler ile, alan bağımlılarını, ADANMIŞ RUHLAR DİYE ALDATIP, Ümmetin İsmaillerini asrın nemrutlarının ateşine adak yapıyor… Böylece, islam dairesinde yapılan tahripat, haya ve bereketin kalkmasına zemin olup, anarşi, kaos ve küresel ısınma olarak zahire yansırken, küresel devletlerin iktisadi değişimi de, hoşgörü, diyalog, ılımlı islam yanıltmaları ile engelleniyor. Yani, onların zulümlerine dolaylı olarak zemin hazırlanıyor. Allah(cc) vicdani duyarlılığınız ile alemi islam ve insanlığın, kalplerinin üzerindeki üç gaflet perdesini kaldırıp; İnsanlığın İsmaillerini, asrın nemrutlarının ateşine hazırlayları bertaraf eylesin.amin Haci Hayazit

 3. nevzat diyor ki:

  selamlar

 4. cem diyor ki:

  buu kitap cemaati anlatıyor nasıl kurulup çoğaldıklarını.ama gelin görünki içindee cemaatla ilgili birşey yok diyip ermenilere götürmeye çalışılıyor…bunlara inanmayıp 12 hazirandaa imamın ordusununuu halkın gücü ilee yeneceğiz…

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat