İşsizlik Maaşı Nasıl Alınır

İşsizlik Maaşı Nasıl Alınır

Cuma, 17 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

İşsizlik maaşı hakkında tüm detaylı bilgiler aşağıdaki makalede yer almaktadır.
İşsizlik maaşı devletin işsiz olan kişilere verdiği 2002 yılının mart ayından beri devam eden bir olaydır. İşsizlik sigortası hizmetinde sigorta kapsamında bir firmada çalışma esnasında çalışan insanın kendi istek ve kusurları haricinde işini kaybetmesi durumunda işsizlik maaşı alabilir. Bu devlet uygulamasında sadece sigortalı olan kişiler faydalanabilir.

İşsizlik Maaşı Almak İçin Ne Gerekiyor

İşsizlik sigortasından faydalanabilmek için işsiz olan kişilerin işyerinden çıkartıldıktan sonra çıkartıldığı tarihten önce 120 gün çalışıyor olması gerekir. Son 3 sene içinde en az 600 gün sigorta primlerinin ödenmiş olması gerekir. İşten çıkış tarihinden 30 gün içerisinde çalıştığı yerin vereceği işten ayrılma belgesiyle Türkiye iş kurumuna başvurup iş almaya hazır olduğunu bildirmesi gerekmektedir.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat