Kasım 2012 Burç Yorumları

Kasım 2012 Burç Yorumları

Pazartesi, 29 Ekim 2012 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Koç burcu kasım ayı yorumu 2012
Ay boyunca çalışma hayatınız, günlük işleriniz ve sağlığınızla ilgili konularda olumlu etkiler altında olacaksınız. Detay gerektiren işler hayatınızda çok fazla olacak ve eleştirilere neden olabilir. Bu dönemde karamsarlığınız artabilir ve başkalarının ne düşündükleri ve söylediklerinden çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Huzursuzluğa sebep olan bu eğilimlerinizden mümkün olduğunca kaçınmalısınız.
Kasım ayı ortalarında alacaklar, borçlar, kredi, sigorta ve başkalarından beklediğiniz destekler konusunda dikkatli olmalısınız. Bu konularda engeller ve kısıtlayıcı etkiler sizi zorlayabilir. Bu dönemde Macera ve yeni yerler keşfetme arzunuz artıyor. Eğitim gibi konularda ve yabancı ülkelere seyahatler enerjinizi hareketleniyor. Karşılaştığınız hayata dair konularda değerlerinizi sorgulamanızı sağlayabilir.
Geleceğe yönelik farklı istekler içine girebilir, kişisel gelişiminiz için daha iyimser ve yeni planlar yapabilirsiniz.Özellikle de yakın çevre, kısa yolculuklar ve iletişim gerektiren konularda geçmişte elinizden kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarla tekrar karşılaşabilir buna karşılık yeni girişimlerinizde engellerle uğraşabilirsiniz. Daha öncesinde Satürn, ilişkilerinizle ilgili konularda sizi zorluyordu. Artık önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca Satürn ortaklaşa gelirlerinizle ilgili alanda olacak.İşlerle ilgili çok daha fazla çaba gösterebilir fakat çalışmalarınız sonucunu almakta zorlanabilirsiniz.

Boğa Burcu Kasım 2012 Falı, yorumu

Aşk hayatınız ve çocuklarınız sayesinde aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz.Bu ay mutluluğunuza daha fazla odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ama aşırı eleştirici tavırlar ve ilişkilerinizde mantık arayışı mutluluğunuza gölge düşürebilir.
12 Kasım’a kadar, ikili ilişkileriniz konusunda çok hassas davranabilir, sorunların derinlerinde yatan nedenleri çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Bu dönemde karamsarlığınız artabilir ve karşınızdaki kişinin sözlerinde çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Gereksiz şüphecilik ve endişeli yaklaşımlar huzursuzluğunuzu arttırabilir. Karşı cinsle ilişkilerinizde macera ve yoğun duygusallıklar artabilir.

2013 tarihine kadar geri hareket edecek olan Jüpite , geçmişle ilgili konulara sizi daha fazla yakınlık içine sokacak. Bunlar arasında maddi konular, finansal kaynaklarınız veya yatırım yapmayı düşündüğünüz alanlarda geçmişte elinizden kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarla karşılaşabilir. Buna karşılık yeni girişimlerinizde engellerle de uğraşabilirsiniz. İnsanlara ve olaylara bakış şekliniz değişebilir.

Bu dönemde yoğun bir gayret göstererek elde edebileceğiniz maddi gelirler de söz konusu olabilir. Eğer İhtiyacınız varsa borç veya maddi destek arayışına girebilirsiniz. Sonuçlarını önümüzdeki günlerde alacağınız girişimleriniz için hevesli ve coşkulu olacaksınız. Bu nedenle eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınız, rutin işleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamınızla ilgili yeni başlangıçlar içinde olabilirsiniz.

İkizler Burcu Kasım 2012 Yorumu

Bu ay evinizle bağlantılı gelişmeler görebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterebilir ve idealist biçimde çalışabilirsiniz. Ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz.
Ailevi ilişkilerinizde baskıyla karşılaşabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Aile içi ilişkilerinizde eleştirici ve gereğinden fazla titiz davranmak huzursuzluğunuzu arttırabilir.

15 Kasıma kadar günlük işleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamınızda çok hassas davranabilir, meseleleri çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Bu dönemde karamsarlığınız artabilir ve karşınızdaki kişinin sözlerinde çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Gereksiz şüphecilik ve endişeli yaklaşımlar huzursuzluğunuzu arttırabilir.
Bu günlerde koruma ve bakımla ilgili konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Kendinizi bir değişim sürecinin içinde bulabilir, hatta günlük alışkanlıklarınızı da değiştirebilirsiniz.

Değişime yönelik eleştirel konuşmalar yapabilirsiniz. Olaylara detaycı yaklaşımınız sorunlara yol açabilir. Günlük hayattaki alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizde yoğun çalışmalar yapılabilir. Çalışma ortamınız ya da iş ekipmanlarınız değişebilir. Gizemli konular soruna yol açabilir. Yolculuklarda sıkıntılı durumlar yaşanabilir. Aşk hayatınız ve mutluluğunuzla ilgili konularda değişimler yaşanabilir. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi uyum içinde sürdürebilir, aşk hayatında huzur dolu günler yaşayabilirsiniz. Çocuklarla sevgi dolu ilişkiler içinde olmak mutluluğunuzu arttırabilir. Şans oyunlarında da şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.
Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu 2012

Akrabalarınızla ilişkileriniz bu yoğunlaşacak sevgili yengeçler. evrenizdekilerle huzurlu ve uyumlu bir dönem geçirebilirsiniz.Anyı zamanda İş seyahatlerine de çıkabilirsiniz. Sağlık ve zindelik için bir grupla birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.
2013′e kadar geri hareket edecek olan Jüpiter sizi geçmişle ilgili konulara daha fazla yakınlık içine sokacak. Kontrol etmekte zorlandığınız konularda, karamsarlık uyandıran alanlarda, kayıp gibi görünen geçmişle ilgili konularda manevi desteklerle karşılaşabilirsiniz.
Bu dönemde olayları kontrol etmeye çalıştıkça sizi etkileyen olaylarla karşılaşabilir fakat olayların niye böyle yaşandığını anlamayabilirsiniz.
Geçmiş problemlere odaklanmak ve geçmişinizle bir yüzleşme sürecine girmek sizi karamsarlaştırabilir.
Aslında sezgileriniz aracılığıyla ihtiyacınız olanı keşfedebilir, sorunlarınızın kaynağını ve gerçekten ihtiyacınız olanı keşfedebilirsiniz.

2012 aslan burcu yorumu, aslan 2012 burç yorumları

Aslan burcu için Kasım ayı parasal konularda atılacak ilk adımlar ve anlaşmalar konusunda uygun bir ay olacak. Maddi konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilir,kazançlı çıkabileceğiniz alışverişleri bu dönemde yapabilirsiniz. Basit ve yararlı şeylere yönelebilir, en fazla ihtiyacınız olan şeyleri seçebilirsiniz.
Bu ay özellikle Jüpiter sizin sosyal hayatınız ve dost çevrenizi anlatan alanda gerilerken bu konuyla ilgili plan ve projelerinizi de bir süreliğine askıya almak durumunda kalabilirsiniz.
Bu dönemde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşacağınız bir dönemdesiniz.
Bu konularda istekleriniz için kolayca harekete geçebilir ve yeni ilişkiler için cesaretli olabilirsiniz. Çıkacağınız yolculuklarda, tatillerde yeni kişilerle tanışabilir, yeni aşklar yaşayabilirsiniz. Böylece kendinizi daha rahatlamış ve keyifli hissedebilirsiniz.
Artan enerjiniz çekiciliğinizi de arttırıyor. Bu da sizi ilişkilerinizde daha karizmatik ve etkileyici yapacak.
Bu güne kadar gecikmiş, bir türlü hayata geçiremediğiniz projeler ve organizasyonlar için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Nuray Sayarı Başak Burcu 2012 Yorumu

Başak Burcu Kasim 2012 Yorumu Bu ay bilge, inançlı ve iyimser bir döneme giriyorsunuz. çevrenizdekilerin sevgisini sıcak ve sempatik tavırlarınızla kazanacağınız bir dönemdesiniz.Ama Finansal konularla ilgi baskı görebilir ve dengenizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumda eleştirici ve zor beğenen tavırlardan vazgeçmelisiniz. Kasım ayında özellikle de Jüpiter sizin iş ve kariyer alanınızı etkileyecek, işiniz ve ulaşmayı hedeflediğiniz konularda plan ve projelerinizi bir müddet askıya almak durumunda kalabilirsiniz.
Bugüne kadar gecikmiş, bir türlü hayata geçiremediğiniz projeler ve organizasyonlar için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu süreçte eski işlerinizin aksayan yönlerini düzenleme fırsatı bulabilir, patron, iş arkadaşları, yöneticilerin takdirini kazanabilirsiniz. Yeni girişimlerde ise zorlanma riskiniz var.Çevreniz ve kardeşlerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu ay zihninizin odaklanma yeteneği artıyor. Olayları çok daha detaylı düşünebilir, doğru kararlar verebilirsiniz.
Ancak endişeli tavırlar sorunlar çıkarabilir. Satürn önümüzdeki iki buçuk sene boyunca sizi yakın çevreniz ve iletişim konusunda etkileyecek.

Terazi Burcu Kasım 2012 aylık burç yorumları

Astrolojide burcunuzun aylık iş,sağlık ve aşk gibi, aylık burç yorumları: Bu günlerde kendinizi biraz geri plana çekmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sizi etkileyen olaylarla karşılaşabilir ve neden böyle yaşandığını anlamayabilirsiniz.Ayrıca bu dönemde şüpheciliğiniz de arttığından karamsarlığınız artabilir ve başkalarının sözlerinde çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Huzursuzluk yaratan bu eğilimlerinizden mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Çünkü kayıplarla karşılaşabilir ya da fazla para harcayabilirsiniz.

Bu arada kasım ayı itibaiyle Jüpiter sizi geçmişle ilgili konulara daha fazla yakınlık içine sokacak. Özellikle ruhsal arayışlar, yurt dışı bağlantılı işler, kişiler ve seyahatler konusunda geçmiş olaylarla bağlantılı olumlu etkiler ve yüksek şans söz konusu. Basın yayın, yüksek öğrenim gibi konularda da kaybetmiş olduğunu sandığınız fırsatlarla yeniden karşılaşabilirsiniz. Buna karşılık yeni girişimlerinizde engellerle uğraşabilirsiniz. Aslında bu ay ikinci evinizdeki gezegen yoğunluğu yüzünden maddi konulara çok yoğunlaşacak ve güvence arayışında olacaksınız. Bu konularda karşınıza çıkan fırsatları kaçırma endişesi içine girebilir ve aceleci davranabilirsiniz.

Akrep Burcu Kasım 2012 Falı ve yorumları

Arkadaş çevresi ile ilgili çalışmalar hızlanabilir sevgili akrepler, bu ay sosyal ortamlarda daha çok bulunabilir ve daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın çalışmalarında, bazen beklenmedik sıkıntılar meydana gelebilir. Ayrıca yeni bir gruba girebilir ve onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sağlıkla bağlantılı çevrelerde bulunabilirsiniz.Bu ay Jüpiter sizi geçmişle ilgili konulara daha fazla yakınlık içine alacak.Geçmişte size engel olan şartların değiştiğini sevinerek fark edeceksiniz.

Bu güne kadar gecikmiş, bir türlü hayata geçiremediğiniz planlar için karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bu dönem geçmişten kalan borç alacak, miras gibi konularda daha rahatlayacak ve çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca başkalarından gelecek destekler sevindirici olacak.
Bu aydan itibaren Satürn önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca burcunuzda kalacak ve kişiliğiniz, alışkanlıklarınız, değer yargılarınız konusunda sizi deneyecek. Bu süre içinde hayattaki amaçlarınızı yeniden gözden geçirebilir, hayata bakışınızı ve davranış tarzınızı sorgulayabilirsiniz. Satürn’ün sizi doğru yola sokmak için karşınıza çıkardığı engellerle mücadele etmeli ve sabırla başarı için çalışmalısınız.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat