Kerem Altan Kimdir Resimleri

Kerem Altan Kimdir Resimleri

Cuma, 04 Şubat 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Kerem Altan kimdir ve Kerem Altan Defne Joy Foster hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki makalede mevcuttur.
Defne Joy Foster’in ölümünden sonra Taraf Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kerem Altan Defne Joy Foster ın ölümü ile ilgili ifade verdi. Kerem Altan verdiği ifadede Defne Joy Foster ın öldüğü akşam ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kerem Altan Defne Joy Foster ile eğlence mekanında tanıştıklarını ve dans edip eğlendiklerini belirtirken, daha sonra Defne ve iki arkadaşı ile birlikte mekandan ayrıldıklarını söyledi .

Kerem Altan verdiği ifadede Defne Joy Foster ‘ın öldüğü akşam ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kerem Altan Defne Joy Foster ile eğlence mekanında tanıştıklarını ve dans edip eğlendiklerini belirtirken, daha sonra Defne ve iki arkadaşı ile birlikte mekandan ayrıldıklarını söyledi

Defne Joy Foster’in ölümünden sonra eşi İlker Yasin Solmaz’ı yalnız bırkmayan yakın dostu, oyuncu Arda Esen, arkadaşı Solmaz’ın eşine kızgın olmadığını söyledi.

Esen şöyle konuştu:
“GÖZÜN ARKADA KALMASIN”

Solmaz’ın çok kızgın olduğu yönündeki iddiaları yalanlayan Esen, “Yasin eşine karşı en ufak bir öfke duymuyor. Morgda onunla vedalaşma anını ölene kadar unutamam. Eşiyle müthiş bir aşkla vedalaştı. Eşine sarılıp ‘Gözün arkada kalmasın, Can Kılıç aslanlar gibi büyüyecek’ dedi.

Yasin eşinin ölümüne neden olan biri varsa da gerekli hukuk savaşını vereceğini söylüyor” diye konuştu.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat