Koruma Memuru Alımı Şartları ve Başvuruları 2014

Koruma Memuru Alımı Şartları ve Başvuruları 2014

Cumartesi, 26 Ekim 2013 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Koruma Memuru Alımı ne zaman 2014 hangi ay olacak sınav başvurular Koruma Memuru Alımı başvuru formu katılım 2013 30 bin memur alımı güvenlik koruma memuru

2013 yılında Koruma Memuru Alımı adı altında ilan konusu gündeme gelmişti fakat 2013 yılının sonlarına doğru ilerken bu konu hakkında daha net bir şekilde resmi açıklama gelmedi.

2014 yılında böyle bir koruma memurunun alımı olacağını tahmin ediyoruz.

Koruma Memuru Alımı başvuruları ve yorumları hakkında sizlerde bu başlık altında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

haber sitelerinde yer alan bazı detayları sizlerle paylaşmak istedik.
Kamuda 10 bin yeni koruma memuru kadrosu açıldı. Bu uygulamayla Hükümet; statlarda, üniversite ve devlet öğrenci yurtlarında güvenliği sağlamak için önemli adımlar atmış olacak.

TBMM’nin açılmasıyla birlikte hemen, 6222 sayılı yasada değişikliğe gidilerek; statlarda ve üniversitelerdeki özel güvenliğin yerine, devlet memuru statüsünde ”koruma memurlarının” yerleştirilmesi kararı çıkarılacak.
10 BİN KORUMA MEMURU ALINACAK
6222 sayılı Spor’da Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun yasada değişikliğe gidilmesinden sonra, 10 bin kişilik kadro tayin edilecek.
Koruma memurluğu için adayların hem üniversite mezunu olması hem de güvenlik sertifikasına sahip olması gerekiyor. Başvuranlar adayların, KPSS sonucuna bakılarak sırayla kadro verilecektir.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat