Ortaöğretim Önlisans KPSS Tercih Kılavuzu Tercihleri 20 Haziran 2011

KPSS Tercih Kılavuzu Tercihleri 20 Haziran 2011

Pazartesi, 20 Haziran 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.


2011 KPSS Tercih Kılavuzu Tercihleri
20 Haziran 2011 günü başlayan Ortaöğretim Önlisans KPSS Tercih Kılavuzu Tercihleri hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki makalede;

KPSS 2011/1 memur alımı ve ilgili olarak tercih alınma süreleri ve 2011/1 KPSS Tercih Kılavuzu ile ilgili olarak resmi duyuru yaptı. Duyuru şu şekilde:

BASIN DUYURUSU

(16 Haziran 2011)

Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır.

Bu amaçla hazırlanan Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2011/1 Tercih Kılavuzunda, ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek kadro ve pozisyonlar yer almaktadır.

Kılavuz 20 Haziran – 1 Temmuz 2011 tarihleri arasında ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır.

Kılavuzda yer alan kadro ve pozisyonlardan tercih yapabilmek için, 10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılmış olan 2010-KPSS Lisans veya 28 Kasım 2010 tarihinde yapılmış olan 2010-KPSS Ortaöğretim/Önlisans’a girilmiş ve ortaöğretim mezunları içinKPSSP94, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3puanının alınmış olması gerekmektedir.

KPSS Tercih Kılavuzu Tercihleri hakkında sizlerde yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“KPSS Tercih Kılavuzu Tercihleri 20 Haziran 2011” için 1 cevap

  1. elf diyor ki:

    ya allah askına bi tane doğru düzgün klavuz yok mu yaa.saatlerdir arıyorum yok bea.nasıl iş anlamadım.öss gibi değl.ben hangi şehirde hemşire olarak calışacağımı nerden bulup tercih edecem..yoksa biz sadece il adını tercih ediyoruz da nereye olursa oraya mı atanıyoruz biri cevap versin nolur

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat