Küçük Gelin 18.Bölüm Fragmanı 5 Ocak 2014

Küçük Gelin 18.Bölüm Fragmanı 5 Ocak 2014

Pazar, 29 Aralık 2013 tarihinde admin tarafından yazıldı.

küçük gelin 18.bölüm fragmanı

küçük gelin 18.bölüm fragmanı

Küçük Gelin 18.Bölüm Fragmanı izle 5 ocak Küçük gelin son bölüm izle yeni bölüm fragmanı Küçük Gelin 19.Bölüm Fragmanı
Samanyolu ekranlarında yayınlanan acıklı ve çok duygusal bir dizi olan Küçük Gelin dizisinde yine bu hafta birbirinden özel duygusal sahnelere yer verikdi.
Ülkemizde böyle bir çok durumlar yaşanıyor çocukların küüçük yaşta evlendirilmesi konusu üzerinde çok güzel bir dram dizisi olduğunu düşünüyorum Stv küçük gelin dizisindeki gerek oyuncular ve senaryo çok güzel.
Küçük Gelin 18.Bölüm özeti ve konusu :
14 yaşındaki bir çocuğun berdel olarak zengin bir aileye verilmesiyle başlayan bu güzel dizinin bu haftaki bölümünde neler oldu bir bakalım.
Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
İstemediği hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler gerçeğini ekrana taşıyan KÜÇÜK GELİN, heyecan dolu yeni bölümüyle 29 Aralık Pazar, saat 20.30’da Samanyolu TV’de.
Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin’in 18. bölümünde;


Küçük Gelin 19.Bölüm Fragmanı
Zehra Ali’yi bir dala takılmış olarak uçurumun kenarında bulur. Ali’yi kurtaramayacağını anlayan Zehra, yardım istemek için Azad’a gider. Fakat döndüklerinde Ali’yi bulamazlar. Melek görevden atılınca imdadına İbrahim Hoca yetişir. Diğer yandan Berfin, Gülsüm’le Raşit’in konuşmalarını dinler ve Zehra hakkındaki gerçekleri Behiye’ye söyler.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat