Kurtlar Vadisi Pusu 211.Bölüm Fragmanı – KVP yeni bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 211.Bölüm Fragmanı – KVP yeni bölüm fragmanı

Perşembe, 02 Ocak 2014 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Kurtlar Vadisi pusu 211.bölüm ile ekranlara geliyor.Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi bu hafta Atv ekranlarından yayınlanmadı.Kurtlar Vadisi pusu 210.bölüm 9 Ocak 2014

kurtlar vadisi pusu

kurtlar vadisi pusu

2 Ocak Kurtlar Vadisi pusu 210.bölüm yerine Atv bu hafta Vadi fanatiklerine Kurtlar Vadisi Filistin filmini sunarak vadi severlerini KVP’den uzak tutmadı.

2 Ocak 2014 Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm neden yok?

ATV ve Pana Film’den herhangi bir açıklama yapılmadı sanırım yayınlanmama sebebi Yılbaşından dolayı bu hafta bir çok dizi izleyicileri ile buluşmadı.

Kurtlar Vadisi pusu geçen bölümde Polat Alemdar Poyraz’ı ele geçirerek Kara’ya teslim eder Tapınakçılar Akif’in kalemini kırmıştır Akif vurulu Aksaçlı Akif ve annesini ziyaret etmek için Hastahane’ye ugrar.Müfettiş Kane Cahit’ten ya Abdulhey’i yada Akif’i öldürmesini emreder Cahit bu görev için Akif’i öldürmek için hastaheneye gider burada Polat Alemdar ile karşılaşacaklar mı merak konusu .

Kurtlar vadisi Pusu 211.bölüm fragmanı yayınlandığında az çok fragmandan yeni bölümde neler yaşanılacak ögrenebiliriz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat