Mavi Jeans 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu Resimleri

Mavi Jeans 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu Resimleri

Perşembe, 09 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Mavi Jeans firmasının kot dünyasındaki yerini hepimiz biliyoruz.
Kot dediğimizi ilk olarak aklımıza gelen firmaların başlarında gelir.Mavi Jeans 2011 kış ve sonbahar koleksiyonun modellerini sizlerle paylaşmak istedim.

Mavi Jeans 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu Resimleri ve Hakkındaki detaylar
Mavi Jeans’in bir kot markası olarak yükselişinden bir dünya devi oluşunu hepimiz hayranlıkla izlemişizdir. En azından 25 yaş üstü gençlerin hepsi bu konuda benimle hemfikirdir. Daha sonraları ise jean kültürüne yön vermeyi başaran markalar arasında gördük Mavi’yi. Tüm açık kalpliliğimle söyleyebilirimki en az iki dünya starımız var. Tahmin edeceğiniz üzere bu starlardan birisi müzik dalında gösterdiği muhteşem başarı ile ilk klibindeki varoşlardan yükselen ve şöhretin basamaklarını teker teker ama hızlı hızlı tırmanan TARKAN. Diğeri ise hazır giyim sektöründe ve daha çok denim ürünlerde hizmet veren MAVİ JEANS. Gözlerimle yabancıların sırf Mavi burada daha ucuz diye tatil için Türkiye’yi seçtiğini görmesem inanmazdım. Emin olun Türkiye’deki mağazalardan 30 ar adet kot aldıklarına şahit oldum. Sanırım yurtdışı fiyatları oldukça yüksek. Bunların yanısıra web sitemde Mavi’nin bu başarılı yükselişinin eseri olan 2010 sonbahar 2011 kış sezon ürünlerini tanıtan koleksiyondan bir kaç kare ile katkım olsun istedim umarım beğenirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat