MEBin Yasaklamadığı Şarkılar Siteler Oyunlar

MEBin Yasaklamadığı Şarkılar Siteler Oyunlar

Pazartesi, 20 Şubat 2012 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Milli Eğitim Bakanlığının Yasaklamadığı şarkılar Oyunlar Siteler,mebin engellemediği siteler,mebin izin verdiği siteler,mebin yasaklamadığı oyunlar,mebin yasaklamadığı şarkılar,

Bundan tam 2 yıl önce ünlü mizah dergisi Penguen başta youtube olmak üzere Türkiye’de ki birçok internet sitesine getirilen yasaklamalar üzerine dünyaca ünlü arama motoru google’ye de sınırlamalar getirildiği yönünde yasaklamaları “ti’ye” alan bir karikatürü derginin kapak fotoğrafı olarak yayınlamıştı. Penguen dergisinin şakası gerçek oldu ve google’nin hizmet sağladığı bazı alanlarına kısıtlamalar getirildi.

milli eğitim bakanlığı,milli eğitim bakanlığının engellemediği siteler,milli eğitim bakanlığının yasaklamadığı şarkılar,milli eğitimin yasaklamadığı oyun şarkı müzik siteleri,milli eğitimin yasaklamadığı oyunlarTüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“MEBin Yasaklamadığı Şarkılar Siteler Oyunlar” için 2 cevap

  1. amele diyor ki:

    ulan abi o kadar gezdik doolastık bir tane bile müzik bulamadık nalet olası köy okuluundaN allah belanızı vermesın ebenin vurdugu yere imam tyıkar pamıuğu

  2. sanane diyor ki:

    aynhen ya bir tane bile müzik bulamadık nebiçin bir milli beğitimn yasaklamadığı siteymiş

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat