Minoxidil Nedir ?

Minoxidil Nedir ?

Pazartesi, 15 Nisan 2013 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Minoxidil ‘in cilde uygulanması çok kolaydır. Saç köklerinize uygulamanız gerekmektedir. Saç köklerine uygulanmadığı takdirde etkisini göstermemektedir. Minoxidil losyon sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılmaktadır. Akşam kullanımında daha etkili olan bu ürün düzenli kullanıldığında %100 olarak etkisini gösterebilmektedir. Minoxidil ‘i cildinizde saç çıkmasını istediğiniz bölgeye uygulayınız. Ürünü uyguladıktan sonra yarım saat kadar kurumasını bekleyiniz. Ürün kurumadan yatıldığında veya başka işlerle uğraşıldığında istenilmeyen bölgelere bulaşarak kıl çıkmasına neden olmaktadır. Minoxidil ‘i uyguladıktan sonra ellerinizi sabunlu su ile yıkayınız.

Minoxidil içeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Saçlarından sorunu olan herkesin kullanabileceği doğal ve sağlıklı bir üründür. Yan etkisi ve hiçbir zararı bulunmamaktadır. Minoxidil Ülkemiz ‘de ve Dünya ‘da çok yaygın hale gelmiş olan bir saç ürünüdür. Ürünü kullanan kullanıcılar üründen memnun kalmışlardır ve kullanmaya devam etmektedirler. Sizinde saçlarınızdan sorununuz varsa minoxidil ile sağlıklı ve güvenilir bir şekilde bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Minoxidil saç çıkarıcı losyon ile birçok kişi saçlarına yeniden sahip oldu sizde saçlarınıza yeniden sağlıklı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

www.minoxidil.web.trKategori: Yaşam

Etiketler:

Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat