Miss Turkey 2010 Finalisti Başak Bilginer

Miss Turkey 2010 Finalisti Başak Bilginer

Cumartesi, 28 Ağustos 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Mehmet Ali Erbil, Miss Turkey finalistlerinden Başak Bilginer (19) ile görüntülendi. Ünlü şovmen “O kız sevgilim değil, arkadaşım” derken Bilginer “Erbil ile basit bir tanışıklığımız var” diye konuştu.

Bir süredir ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in (53) Yeniköy’de bir genç kız ile görüntülendiği konuşuluyordu. Bu görüntüler, dün ilk kez ortaya çıktı. Magazin muhabiri Mustafa Deryahan’ın çektiği fotoğraflarda, Mehmet Ali Erbil ve genç bir kız aynı karede birbirlerinden uzaklaşırken görülüyordu. Ünlü şovmenin, bu görüntülerle ilgili olarak “O kız benim sadece arkadaşım. Aynı camianın içinde olduğu için tanıyorum. O gün tesadüfen karşılaştık, ayaküstü konuştuk. Sevgili değiliz” dediği öğrenildi. Bu fotoğraflarla ilgili olarak kendisine ulaştığımız Başak Bilginer ise “Ben derdimi kimseye anlatamıyorum, onunla bir ilgim yok. Mehmet Ali Erbil’in basın danışmanı Perim benim kuzenim oluyor. Perim sayesinde Mehmet Ali Erbil ile 7-8 ay önce tanışıp, hep birlikte yemek yemiştim. O gün de tesadüfen karşılaştık. Ayaküstü konuştuk, yürüdük. Zaten benim yanımda arkadaşlarım da vardı, çantamı da onlara bıraktım” dedi. Başak Bilginer, “Ele ele yürüyorlardı” iddiasına ise şu yanıtı verdi:

“İlk karşılaştığımızda böyle bir şey olmuş olabilir. Çünkü birbirimizin elini sıkıp, selamlaştık. Dediğim gibi kendisiyle çok basit bir tanışıklığımız var. Böyle bir konuyla gündeme gelmeyi istesem kendi reklamımı çoktan yapardım. Ama ben liseyi yeni bitirmiş üniversiteye giden bir insanım. Boş zamanlarımda diksiyon kursuna gidiyorum, resim yapıyorum. Ayrıca benim babam bile Mehmet Ali’den küçük. Daha bu fotoğrafları babam görmedi, umarım da görmez, çünkü fazlasıyla sinirli bir insandır.“

Miss Turkey 2010 Finalisti Başak Bilginer Resimleri
Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat